Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
My naprawdę
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-10, 21:59   My naprawdę

Tutaj można (jeżeli się chce) napisać coś o sobie, swoim hobby, charakterze, problemach (?) i innych ciekawostkach o sobie rodem z realnego świata.
Tylko z góry ostrzegam: NIKT WAM NIE NAKAZUJE PODAWAĆ SWOICH DANYCH OSOBOWYCH, TYLKO POZWALA BLIŻEJ SCHARAKTERYZOWAĆ SWOJE "JA".

Ja wolę się tutaj nie rozpisywać. Gdybym zaczął ciągnąć swe długie bezsensowne lamenty, jaki to ja biedny i nieszczęśliwy, nieokreślony, bez zainteresowań, niezorganizowany, [setki innych irytujących określeń wywołujących u czytelnika odruch wymiotny], wyjaśnione przed najbliższym przecinkiem.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-11, 08:29   

JA lubię grać w gry komputerowe i w piłkę nożną oraz ping-pong-to moje hobby
 
Wawrzyn 
A to mój minotaur!



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 37
Skąd: z Okarpca i Gdańska
Wysłany: 2007-11-16, 19:02   

niedziela-piątek > szkoła
Piątek i sobota > heroes 3
oto moj schemat tygodnia :-)
ucze się w Gdańsku i mieszkam tam w internacie, ale na wekendy przyjeżdżam do domu i wtedy mam czas na granie.
 
 
musk 
fire in the hole ^^



Wiek: 31
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 46
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Wysłany: 2007-11-21, 20:06   

(lubie sie czasem rozpisac ;])

Na codzien zajmuje sie projektowaniem stron/programowaniem i innymi rzeczami zwiazanymi z komputerem, bo jest to moja pasja :). W tej chwili akurat tworze gre via WWW o nazwie pb-rpg. Programuje dobrze w PHP, nie jest mi obcy xhtml i css, orientuje sie mniej wiecej w JavaScripcie i technice AJAX (staram sie poszerzac te umiejetnosci), podstawy Ruby i Ruby on Rails.

Mieszkam na wsi, jestem z tego dumny i nie zamienilbym mojego miejsca zamieszkania na zadne inne.

Lubie sport, a z tej dziedziny nade wszystko ping-ponga :).

Muzyka - nie jest mi niezbedna do szczescia, ale slucham wolnej muzyki z jamendo, starszych hitow (radio "zlote przeboje" :)) i roznych innych kawalkow ;].

Na kompie gram rzadko, bo gry zazwyczaj wciagaja a ja nie lubie tracic czasu. Mimo to moge nazywac sie zapalonym graczem. HoMM3 stoi na 1 miejscu w mojej hierarchii, inne gry ktore lubie to: TES3: Morrownid, RollerCoaster Tycoon (tylko stare wersje, 1, ew 2), WarCraft III, Twierdza (i jej sequel tez jest niczego sobie), Worms, Teewars (swietna minigierka).

Pozdrawiam wszystkich :],
musk.

 
 
Kobzon 
Don Kamillo



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 15
Skąd: Inferno
Wysłany: 2007-11-21, 21:38   

Ja lubię grać w pingla (pozdro Lol772 :-D ), grać w heroes i trenować (pompki, brzuszki itd.).

Peas and love forever
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-03-06, 18:48   

Ja lubię grać na komputerze, czytać książki, głównie fantasy(Eragon i Harry Potter!!!), lubię grać w rpg, mój ulubiony przedmiot w szkole to informatyka i godzina wychowawcza,najbardziej nie lubię techniki i polskiego(ze względu na nauczycieli).

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
sebek
Gość
Wysłany: 2008-04-10, 17:10   

ja najbardziej lubię grać w piłkę moją ukochaną lekcją w szkole jest w-f mieskam na wsi i jestem z tego dumny
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-10, 17:58   

widać bo nawet sie nie zarejestrowałeś a tak po za tym witamy
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-10, 18:18   

Ja witam bez dodatkowych komentarzy. W końcu gość w dom... ;-)
 
mcin 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 89
Wysłany: 2008-04-10, 19:15   

a ja to lubie :
gry komputerowe-im starsze tym lepsze, heroes 3 na pierwszym miejscu, na drugim contra na pegasusa, na trzecim soldat, na czwartym adventure island na pegazusa, na piątym close combat 5. lubie głównie strategie, ale jak dobre, nie gardze niczym oprócz przygodówek.
książki-militarystyka, harry potter, seria niefortunnych zdarzeń, artemis fowl, i (moja ulubiona) "'CZOŁGI II WOJNY ŚWIATOWEJ' ANDRZEJA ZASIECZNEGO
filmy- głównie westerny, ale tewszysko co dobe oprócz romantycznych.
militarystyka-nie musze chyba komentować. :-P
RPG-D&D i coś na wzór młotka, misiem gry zwykle4 mój brat ;-)
w sporcie słaby jestem, tylko ping-ponga lubie i umiem.
no i jak wszyscy penie zauważyli, swoiste zamiłowanie do staroci, przejawiające się głównie w doborze filmów i gier


 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-15, 10:14   

A ja jeszcze się nie uszczegółowiłem, bo o tym co lubię najbardziej to i tak wolę nie mówić ;-)

Lubię gry, ale bez przesady i na pewno dobrym graczem nie jestem. Oprócz HOMAM także Gothic, Prince of Persia, Ballance, Longest Journey, Call of Duty 2, a za starszych- Mortal Kombat rulez! :-) Oglądam mnóstwo filmów i naprawdę się w tej dziedzinie łapie. Uwielbiam większość dyscyplin sportowych na świecie wliczając curling chociaż sam niewiele gram: głównie transmisje TV, rozmowy na ten temat, lektura różnych rzeczy... takie tam :-) Kiedyś bardzo dużo czytałem: od klasyki po fantasy (Tolkien, Goodkind, Sapkowski, Pratchett, Gaiman), teraz już czytam mniej. I wciąż jestem na etapie kończenia studiów dziennikarskich. Ponadto lubię marudzić, filozofować, pisać na forach, drinki z palemką i malować paznokcie :lol:
 
Shickadance 
Where Dragons fly...



Wiek: 31
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-01, 10:14   

Jak każdy tu zarejestrowany lubię grać w HoMM. A tak poza tym to Internet, filmy, jazda na rowerze i wiele innych pożytecznych i niepożytecznych rzeczy :mrgreen:
 
 
Serafin 
Kung Fu Panda



Wiek: 35
Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 51
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2008-06-03, 18:07   

Ja tutaj będzie zaskoczenie lubię grać w serir HoM&M :-D Studiuje sobie prawo na hUJ gdzie jak każdy student jestem szanowany w dziekanacie :-> ;-) Lubie jazdę na rowerze, posiadówy z kumplami przy kartach(Veto niegdyś MtG) cenie dobrą książkę i kino i kobiety których jestem wielkim fanem a szczególnie takiej jednej :-D

Ehh nie ma nic gorszego od "za mądrych" dzieci..
http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs
"Wróg który podepcze Polską ziemie ma w niej pozostać na zawsze" //Michał Sędziwój z Sanoka-"Pilipiuk'
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-03, 21:39   

Studia, Kraków, kino, książki i to ostatnie zdanie... Serafinie mamy ze sobą nieco wspólnego ;-)
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2008-07-05, 18:01   

Mam na imię Marcin, na chwilę obecną liczę sobie 16 lat, mieszkam w Łodzi :-) Jestem absolutnym fanatykiem piłki nożnej, mój ulubiony klub to Bayern Monachium. Moje inne hobby to gra w Heroesy (chociaż jestem raczej słaby), czytanie książek, uprawianie różnuch sportów (szczególnia piłka nozna i ping-pong). Z charakteru jestem dośc nieznośny, niepokorny, jak piszę na forach, lubię stosować ironię :-P Czasem najdzie mnie ochota, to pofilozofuję sobie troszkę :-)

Tyle ode mnie. Pozdro
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group