Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Najpopularniejsze mapy do rozgrywki multiplayer.
Autor Wiadomość
Myth 

Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-10-01, 17:05   Najpopularniejsze mapy do rozgrywki multiplayer.

Witam :mrgreen:
Moglibyscie mi wymienic najpopularniejsze mapy do rozgrywek multiplayer??

P.s. I moze przy okazji podrzucilbyście by mi link do dodatku In The Wake of Gods 3.58F . Posiadam oryginalną Złotą Edycję Extra Klasyki. Miałem problem z uruchomieniem dwóch poprzednich ;/
Ostatnio zmieniony przez Myth 2021-01-10, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-10-01, 19:32   

Myth napisał/a:
Moglibyscie mi wymienic najpopularniejsze mapy do rozgrywek multiplayer??
Z gotowych map, to giant war 1.5, desert war, boomerang i kilka innych, mniej popularnych. Jednak znaczna większość gier jest rozgrywana na randomach. Najpopularniejsze to 8MM6, jebus, balance, balance pc2, 2SM4d(3), blockbuster, panic. Z tym, że w Polsce gra się głównie pc2 i areny (bieresz exp, losowe arty, wojo i bijesz się). Może się to zmieni dzięki pomysłom ligi PLH, na co liczę, bo tej mapy już nie gram od czerwca pewnie. Po 90 Mkach gra była już schematem i poszczególne gry różniły się od siebie praktycznie niczym.
Myth napisał/a:
In The Wake of Gods 3.58F
W woga przez neta prawie nikt nie gra, więc nawet nie instaluj... Wystarczy złota edycja.
Cytat:
Preferuje graczy grajacych na poziomie 160% lub 200 % .
Na 160% to jeszcze może znajdziesz kogoś, ale na 200% to raczej niewiele osób zagra. To tylko wydłuża niepotrzebnie grę i zwiększa wpływ szczęścia (np 1 ma krasnalowni i 5 skrzyń, a 2 30 skrzyń - na 130% oboje wyjdą podobnie, bo jeden uwali wojem banki, a 2 pozbiera kaskę; na 200% ten 1 ma przesrane). Zazwyczaj sie gra na 130%. Dochodzi jeszcze do tego reg ligowy, na którym gra większość dobrych graczy. To chyba tyle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group