Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Malekith
2009-09-04, 19:20
Festiwal życia - problem z trzecią misją
Autor Wiadomość
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-08-16, 14:59   Festiwal życia - problem z trzecią misją

Witam! Ostatnio gram w kampanię o nazwie "Festiwal życia"(AB). Niestety nie mogę sobie poradzić z trzecią misją tej kampanii, w której Kilgor musi pokonać rywali do tronu (nie można stracić żadnego z tych wkurzających bohaterów z poprzedniej misji). Około 3 tygodnia zaczynają zbliżać się przeciwnicy - zaatakowałem jednego z nich, ale nie byłem w stanie wygrać z powodu jego ogromnej przewagi w liczebności armii :-/ . Wydawało mi się, że dobrze rozbudowałem zamek startowy (w 1 tyg. 1-3, 5, 7 z zamkiem, w drugim już wszystko prócz cyklopów), poza tym zbierałem roki z siedlisk. Kilgor ma przyzwoite statystyki i umiejętności ( z tych najważniejszych - taktyka, magia ziemi i powietrza, oczywiście na p. mistrzowskim). Co robię nie tak? Być może powinienem zaatakować wrogów wcześniej? Proszę o pomoc.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2009-08-16, 23:18   

niestety nie pamietam tej misji, ale jesli atakujesz wroga i przegrywasz to zdrowy rozsadek mi mowi, zebys tego nie robil :)
poczekaj i poszukaj innego rozwiazania. jesli cie przygwozdzi i zabierze zamki to wtedy dopiero jest problem :)
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2009-08-17, 15:57   

Pamiętam, że tez miałem problem z tą kampanią i nie wiem dokładnie jak ją przeszedłem. Jeżeli mi się nie pomyliło to niedaleko twojego zamku powinna być chatka proroka, w której za wykonanie zadania można dostać Behemoty. Ale jak już mówiłem nie pamiętam czy to w tej kampanii czy coś mi się jednak pomyliło.
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-08-17, 16:44   

Amitamaru napisał/a:
Jeżeli mi się nie pomyliło to niedaleko twojego zamku powinna być chatka proroka, w której za wykonanie zadania można dostać Behemoty

Dzięki! Dostałem za księgę magii ognia 10 behemotów, co bardzo pomogło mi w grze. Już kończę tę misję.
czorbok napisał/a:
poczekaj i poszukaj innego rozwiazania.

Twoja rada ma bardzo ogólny charakter, ale i tak się przydała ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group