Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heros of Might and Magic IV
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-08, 09:59   Heros of Might and Magic IV

Podejrzewam, że jako fani "Hirołs" III nie lubicie Heroes IV. Ja jednak uważam, że to nawet fajna gra - trzeba się tylko przyzwyczaić. A co Wy myślicie na ten temat?
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-11, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-08, 15:47   

Jak miałem wybrać pomiędzy sagą heroes I-III, a heroes IV Złota edycja wybrałem heroes I-III. Po prostu uważam, że w heroes IV narobili bałaganu. Nie mogli kontynuować tego i usunąć jakiś zamek po stronie zła i znowu zrobić przygody Katarzyny, Gelu? ( Przygody Crag Hacka teś mogli kontynuować taki fajny facet :-D )

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-07-08, 21:11   

Kiedyś grałem u kumpla w Heroes IV to powiem Wam, że nie zrobił na mnie złego wrażenia. Grafika nie jest zła, podoba mi sie ze bohater moze walczyc, jednostki mogą same poruszać się na mapie przygody. Podoba mi sie także wygląd miasta z mapy przygody, nie jest tak jak w H3(zwykly budynek) tylko widac mury i rozne budynki.
Ogolnie mowiąc Heroes 4 jest spoko, ale wole H3 :-)
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-07-11, 21:58   

szcerze mowiac jak zalatwilem sobie pirata h4 to przy instalacji mowie lol co to bedzie za hit. Jesze jak dzis pamietam ze leciala w telewizji reklama H4 nnie wiem czy ktos z was pamieta. Potem zarabisty filmik poczatkowy. Uruchamiam gre a tu wow dobry zamek fajnie wyglada itp. jednak po 2 godz gry emocje opadly i juz patrzylem realistycznie na ta gre i powiem tak widzi mi sie ze jak kupisz cytadele,zamek,fort itp. to widac to na mapie przygody. Podobala mi sie tez fabula kampan. Jednostki tez niczego sobie i mozna powiedziec ze nie jest zla gra tylko jak tak na nia patrze to brakuje jej tego "czegos" takiego naturalnego blasku i wdzieku jak w H3 i dlatego szybko odstawilem go na polke i nawed sie o dodatki nie staralem. Potem tez to pamietam wielkie oczekiwanie na H5 w sumie nie tak dawno . Czytanie recenzji sciagnia trailerow - chyab zle napisalem. I wkoncu byl ten dzien kiedy wyszlo. Niestety nie chodzi mi ale mialem okazje grac wiele razy i stwierdzam ze posiada to "cos" ale nie w takim stopniu co H3.


"cos" - to pojecie zrozumie tylko prawdziwy fan i znawca heroesa jest to klimat polaczony z muzyka, grafika i fabula ktore razem ze soba sa dzielem sztuki hehe mowie jak jakis poeta 8-)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-12, 15:28   

Majer!!! Ja wiem co to! Przede wszystkim klimat!!! Muzyczka, i... dość stara grafika H3. I powiem jeszcze jedno: jednostki są "cieplejsze" w H3. Ehhhhh... Ja zanim kupiłem H3 Złota Edycja czytałem fora... oglądałem jednostki... a kupiłem tę gre bardzo nie dawno. I nie często też gram.
Najlepiej żeby to zrozumieć, trzeba zobaczyć pierwszy raz odrodzenie erathii. (najlepiej zobaczyć albo zagrać zamkiem) Ja zobaczyłem jak mój kolega pokazał mi po raz pierwszy archanioły... i pokazał mi jak zmiótł wrogich pikinierów... Ach! wspomnienia...

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-07-19, 11:13   

Umnie w 4 leci ciągle ta sama dobijająca muzyczka
 
Gyross

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-07-21, 12:03   

H4 na popczątku kosztowała 99zł i myślę sobie: nie opłaca się za drogo. Kumpel mi załatwił pirata - po angielsku i jakoś się grało, w sumię gra - jako produkt niezła. Tylko ta cena. Ale mineły dni, miesiące, lata i teraz H4 można kupić za symboliczne 20zł i to z obydwoma dodatkami. Przy najbliższej okazji zamierzam kupić oryginał, ale chyba lepiej zamówić przez gram.pl.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-07-28, 18:12   

a propo gram ile płaci sie za pszesyłke????
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 12:19   

lol772 napisał/a:
Umnie w 4 leci ciągle ta sama dobijająca muzyczka

Tym razem wyjątkowo zgadzam się z Lolem. To, co mnie najbardziej irytuje w Hirołs IV to ścieżka dźwiękowa. Nie mówię, że jest fatalna - twórcy musieli włożyć przecież mnóstwo czasu i pracy w jej przygotowanie, ale jeśli chór miał denerwować graczy, to spełnia swoje zadanie :-)
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-30, 14:11   

To muzyczka jest ta sama co w h3? w h3 denerwujące jest UUUUUuuuuuuuuu.... i obniżają nam się morale...

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-18, 21:12   

A ja wam powiem że mi się Heroes 4 podoba podoba jednak nie zkradł mojego serca pozostaje wierny 3 chociaz ostatnio coś pogrywałem w Heroes IV osobiście uważam że jest to nieźle zrobiona gra
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-07, 16:26   

A ja mam Heroes 4 od wczoraj chyba od godziny 16:30 albo 17:30 i mi się nawet podoba z pewnością lepszy od 1 i 2 ale z Heroesem 3 nie mogę go porównywac bo wg mnie to zupełnie coś innego choć pewnie pomyślicie że gadam bez sensu... Wiem, że większość ludzi nie lubi HoMM 4 ale mi, jak pisałem, bardzo się podoba brakuje mi jeszcze tylko 5 do uzupełnienia kolekcji..

:evil: :evil: HEROES 2 i 4 MAM ORGINAŁY HEROES 3 MAM I PRZEGRANE, I ORGINAŁ WIĘC JAK NIC NIE WIESZ O MOICH GRACH TO SIĘ LEPIEJ NIE ODZYWAJ A NAJLEPIEJ PISZ W SWOICH POSTACH A NIE PRZYCZEPIAJ SIĘ DO MOICH NO I KTO TU ZACZYNA :evil: :evil:

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
Ostatnio zmieniony przez 2007-10-10, 14:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-10-07, 16:43   

a ja już mam całą kolekcję
 
Mefisto 
Arcydiabły rlz!



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 181
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2007-10-11, 14:07   

jejciu ale nerwy w tym przedostatnim poście...
jeśli chodzi o mnie, bardzo lubię Heroes IV, chyba nawet na równi z Trójeczką.
szczególnie odpowiada mi możliwość przemieszczania się samych jednostek

http://www.youtube.com/user/Dog0Lord
 
Filipp 



Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 21
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2007-12-11, 19:29   

Po pierwsze primo ciekawe jednostki
po drugie primo możliwość poruszana się samych jednostek
po trzecie primo miasto fajnie wygląda na mapie
po czwarte primo trójeczka lepsza o jakieś 10% czyli wygląda to mniejwięcej tak Heroes III vs. Heroes IV 55 :45
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group