Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
kampania rdzawe smoki [6miesiecy na oflagowanie kopalni]...
Autor Wiadomość
gohik

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-11, 14:49   kampania rdzawe smoki [6miesiecy na oflagowanie kopalni]...

A wiec spedzilem przy niej juz z 3h , i nie da rady jej przejsc. Zawsze rozwala mnie bohater wroga , bo ma oddzialy 4x silniejsze[i wiekszą ilosc].
Prosze o jakies wskazówki ;(
 
Turgon 


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 73
Wysłany: 2009-03-11, 16:10   

Ja przechodząc tą misję zrobiłem tak: Na początku zebrałem tyle woja, ile tylko mogłem i zanim zająłem się na dobre przejmowaniem kopalń, ruszyłem w kierunku wroga (lewy górny róg, o ile dobrze pamiętam). Przebiłem się do niego i zacząłem zajmować mu zamki, ma ich kilka. Pamiętaj aby cały czas dosyłać bohaterowi nowe wojska. Przydaje się czar Aura artefaktów na poziomie mistrzowskim. Kiedy wróg jest już pokonany można bez stresu zająć się kopalniami, które nie zostały jeszcze oflagowane. Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłem. Życzę powodzenia.

Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy...
 
gohik

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-11, 18:01   

niestety nadal nie moge sobie poradzic , a mam juz miejski portal ;p
 
Rimba


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-11, 18:03   

ja zrobiłem dwa oddziały jeden do zdobywania kopalń (dracon z golemami ) i drugi z gigantami/tytanami + czarodziejami + skorpeny (+/- gargulce ) < jak dobrze to zrobisz to nie powinieneś stracić nim żadnych tytanów/skorpenów >

drugim bohaterem bijesz pośrednich bohaterów przeciwnika a przeciwko sylvi ( czy jak jej tam ) łączysz oddziały i draconem ją bijesz ( implozja + oślepienie )

grunt to mistrz. ziemi i portal do miasta z tych początkowych 3zamków powinieneś uzbierać dość wojsk aby sobie poradzić

przeszedłem misję za 2 razem ( przedwczoraj ;d )
 
bieluch

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-03-14, 02:22   

Ważne jest też by w pierwszej misji tej kampanii stracić możliwie jak najmniej armii, którą potem przenosisz właśnie do omawianej przez Ciebie planszy. Szybkie podbicie zamków i kopalń ze złotem a także arcymagów a tym samym zdobycie zaklęcia wrota wymiarów to klucz do zwycięstwa.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group