Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Kampanie

Gandalf - 2010-06-05, 17:59
:
page napisał/a:
ak to jest, jak się załatwia SoD z krzywego źródła
Na bazarku kupiłeś czy co? :lol: Kampania z Yogiem jest nawet w porządku. Pamiętam, że parę lat temu nie mogłem przejść drugiej misji :lol: Tylko niestety trzecia misja jest zbyt łatwa, gdyż Yog dysponuje mieczem anielskiego sojuszu... Ale jest to chyba jedna z lepszych kampanii SoD (na pewno lepsza od tej z Gem, a jak dla mnie - również od tych z Gelu i Cragiem - znudziły mi się trochę). Fajnie jeszcze się grało Sandrem - niezły wynik można było wyciągnąć :mrgreen: Pamiętam, że grałem w nią w czerwcu zeszłego roku, zajadając się pizzą i popijając zimny sok... ech...
tylkoontamstoi - 2010-06-08, 12:28
:
Gandalf napisał/a:
Fajnie jeszcze się grało Sandrem - niezły wynik można było wyciągnąć


Nom, mnie również. Szczególnie dlatego, że miało się ze sobą mój ulubiony artefakt - Zbroję Przeklętego :mrgreen:
Liopleurodon12 - 2010-07-11, 20:20
:
Według mnie najciekawszą kampanią było "Ostrze Armageddonu" i "Pieśń dla Ojca". A najtrudniejsza była ostatnia misja z kampanii "Ostrze Armagedonu" w ,której trzeba było zdobyć stolicę Eofolu: Krelath :-P
Leance - 2010-07-11, 23:48
:
Liopleurodon12 napisał/a:
A najtrudniejsza była ostatnia misja z kampanii "Ostrze Armagedonu"


Ja bym powiedział, że to jedna z łatwiejszych. Na tym etapie kampanii ma już się bardzo dobre staty na Gelu, ostrze Armagedonu i dość duży dopływ strzelców. Ogólnie z kampanii AB to ta sztandarowa wydaje mi się najłatwiejsza. 'Pogromca Smoków' - to dopiero było hardcore.
Liopleurodon12 - 2010-07-16, 00:54
:
Leance, Tak ale ciężko jest zebrać wojska ze wszystkich WŻ i uderzyć na bohaterów Eofolu. Nie zapominajmy ,że ich bohaterowie mają bardzo duże armie i przez pierwszą cześć rozgrywki trzeba jedynie uciekać :-( A takiego sposobu gry nie lubię :-/ W każdym bądź razie poradziłem sobie z tą kampanią :-P

Pozdrawiam Liopleurodon12
Gahar - 2010-08-22, 20:25
:
Witam
Ja mam takie noobowskie pytanie. Otóż mam w posiadania Heroes Złotą Edycję i powoli kończę wszystkie kampanię. W internecie przeczytałem, że np. w SoD jest 7 kampanii, a ja mam tylko 5 w panelu wyboru... Czy to znaczy, że jest jakiś dodatek kolejny, z nowymi kampaniami, czy może u mnie jest coś nie halo?
Malekith - 2010-08-22, 20:28
:
Kiedy przejdziesz wszystkie dostępne, odblokują się nowe.
Gahar - 2010-08-23, 13:47
:
Hmmm tak tylko, że jak przeszedłem RoE to nie miałem nigdzie możliwości zagrania w "Ziarna niechęci".
Malekith - 2010-08-23, 15:26
:
Wczytaj ostatniego sejwa z RoE i powinna się pojawić.
Gryf królewski - 2010-09-16, 21:20
:
Wreszcie wytrenowałem się i wygrałem kampanie ostrze armagedonu i cały dodatek Sod.

[ Dodano: 2010-09-18, 14:30 ]
Mam takie pytanie.Nie działa mi kampania "Wojenne łupy" i przez tą kampanie nie mogę odblokować innych kampanii.Wie ktoś dlaczego ta kampania mi nie działa?
przemekm123 - 2010-10-09, 09:45
: Temat postu: Pytanie
Witam. Mam pytanko i proszę o pomoc. Gram Kampanie w której na końcu trzeba zabić Sandro są na to cztery miesiące. Żeby się do niego dostać trzeba znaleźć artefakt buty lewitacji chyba. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie moge je odnaleźć? Bardzo proszę o pomoc.
TazZar - 2011-01-27, 17:30
:
Czy jak zacznę kampanię w H3 to coś zrozumiem jak nie przeszedłem H2? ;P
Sandro123 - 2011-01-27, 17:39
:
Pewnie, sam tak gram, to tak jak z modą na sukces, 1000 odcinków nie oglądasz a wiesz o co chodzi :lol:
Hektor - 2011-01-27, 18:00
:
Gryf królewski napisał/a:
Mam takie pytanie.Nie działa mi kampania "Wojenne łupy" i przez tą kampanie nie mogę odblokować innych kampanii.Wie ktoś dlaczego ta kampania mi nie działa?
Rozwiązania heroes33.exe ew załadować sejwa po bo krzywe ikonki godzą w gust estetyczny u niektórych ^^
Leance - 2011-01-27, 22:42
:
Cytat:
Czy jak zacznę kampanię w H3 to coś zrozumiem jak nie przeszedłem H2? ;P

H2 toczy się na innym kontynencie, więc luz-blues.