Akademia Wojny - forum

Jednostki - Starożytne behemoty - lubicie je?

Vvornth - 2010-07-26, 21:43
:
Xeno napisał/a:
Jeszcze jakieś argumenty przeciw nim

Przecież sandro_92 napisał, że są do dupy. Jak po tak trafnym spostrzeżeniu można mieć jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
A tak na serio: wydaje mi się, że dość niski współczynnik ataku starożytnych behemotów, w porównaniu do czołówki 7 poziomu, jest równoważony przez świetną zdolność obniżania obrony przeciwnika o 80%. Stosunek ceny do jakości jest raczej korzystny, pomimo niskiej szybkości. Tak jak napisał Xeno, na w miarę bogatej mapce można szybko postawić ich siedlisko i od razu rozpocząć podbój. Mają też niezły wygląd.
Maszkarra - 2010-07-26, 21:50
:
Vvornth napisał/a:
dość niski współczynnik ataku starożytnych behemotów, w porównaniu do czołówki 7 poziomu, jest równoważony przez świetną zdolność obniżania obrony przeciwnika o 80%


To więcej niż zrównoważenie. To daje porządnego kopa.
zlatan - 2010-07-26, 22:20
:
Myślę, że sandro_92 ma rację. Dużo lepsze są Smocze Ważki - nie zżerają kryształów, są szybkie i mogą przedostawać się przez mury.
Pioter ziom - 2010-07-27, 13:20
:
zlatan napisał/a:
Myślę, że sandro_92 ma rację. Dużo lepsze są Smocze Ważki - nie zżerają kryształów, są szybkie i mogą przedostawać się przez mury.


No jasne, rusałki są istnymi mistrzami w H3!
Leance - 2010-07-27, 18:32
:
Cytat:
zlatan napisał/a:
Myślę, że sandro_92 ma rację. Dużo lepsze są Smocze Ważki - nie zżerają kryształów, są szybkie i mogą przedostawać się przez mury.

No jasne, rusałki są istnymi mistrzami w H3!



Nie mam więcej pytań. Cena behemotów i tak jest niska (większość jednostek tego poziomu kosztuje jeszcze więcej złota i do tego 2 jednostki innego surowca, a nie tylko 1, jak miśki) a w zamian otrzymujemy dobry towar - ten skill w pełni rekonspektuje szybkość. Coś za coś, nie można mieć wszystkiego. Zobacz na upirne smoki - wlatują za mury, są szybkie i nie zżerają kryształów. Czy dlatego wolałbyś mieć w armii 5 smoków zamiast 5 miśków? Poza tym behy to najlepsze jednostki do szybkiego i w miarę bezbolesnego wybijania archów.
fpr2waw - 2010-08-03, 01:06
:
:-| bohemot dla mnie w trojce naj 7ego poziomu moze mala szybkosc ale grajac tym zamkiem zawsze wybieram taktyke ze wzgledu na ogra tez