Akademia Wojny - forum

Jednostki - Gogi i magogi

b4b - 2008-12-16, 03:20
: Temat postu: Gogi i magogi
Czy opłaca się w ogole ulepszac gogi? Mam wrazenie ze ulepszenie prawie nigdy nie pomaga, tylko zupelnie przeszkadza. Po ulepszeniu magogi zadaja obrazniea wszystkim jednostka wokol miejsca trafienia, przez co rania sojusznikow. Moim zdaniem jest to absolutnie niedopuszczalne wiec prawie nigdy ich nie ulepszam. Nie pamietam juz statow, ale chyba bez ulepszenia maja predkosc 5. Zreszta i tak sa bardzo slabe. Podobnie jak lizardmeni i uruki powinni miec podwojne ataki czy cos.. albo chociaz nie ranic jednostek z wlasnego miasta, tak jak w przypadku arcyliszow..
stasek93 - 2008-12-16, 08:12
:
Ja Magowow zawsze ulepszam (zazwyczaj w zaawansowanej fazie gry), bo co prawda trzeba sie troche "nakombinowac" - jak zaatakowac, aby nie poranic swoich, ale jednak chyba raczej warto. ;-)
Michał3103 - 2008-12-17, 01:38
:
Ulepszony czy nie- i tak jeden z faworytów w pojedynku o tytuł najmarniejszego strzelca Herosów. Rywalizuje z Urukiem. Nawet Gremlin jest- na pewnym etapie- bardziej przydatny.
Paweł - 2008-12-17, 07:13
:
Michał3103 napisał/a:
Ulepszony czy nie- i tak jeden z faworytów w pojedynku o tytuł najmarniejszego strzelca Herosów. Rywalizuje z Urukiem. Nawet Gremlin jest- na pewnym etapie- bardziej przydatny.


Ale tu chodzi o przydatność w armii. Ty nie grasz Inferno ja to wiem- wiadome, że Gogi nie przydadzą Ci się w cytadeli. Gogi w Inferno odgrywają kluczową rolę podczas podbijania początkowych kopalń. Razem z bohaterką Nymus na start mają większego kopa niż jednostki cytadeli, ale nie możemy się oszukiwać w dalszym etapie gry, kiedy to pojawią się twardzielowe jednostki to strzelcy tego typu nie mają czego szukać w armii, bo zapadną w sen zimowy nawet po pierwszym strzale.
Malekith - 2008-12-17, 15:30
:
Na początku można kopalnie poobijać, a potem zrobić z nich demony...
Michał3103 - 2008-12-18, 11:35
:
Czyli wychodzi na to, że jedyna zaleta jednostki polega na tym, że można się jej pozbyć i przerobić na inną. Co to za zamek bez jednego dobrego strzelca? :roll:
Paweł - 2008-12-18, 13:35
:
Michał3103 napisał/a:
Czyli wychodzi na to, że jedyna zaleta jednostki polega na tym, że można się jej pozbyć i przerobić na inną. Co to za zamek bez jednego dobrego strzelca? :roll:


A w Cytadeli jest dokładnie to samo...
Co tym strzelcem zdziałasz jak on tylko ma się bronic i zbierać oklaski za sam fakt istnienia...
[GA]Kamil39 - 2008-12-18, 22:07
:
paweł napisał/a:
A w Cytadeli jest dokładnie to samo...
Co tym strzelcem zdziałasz jak on tylko ma się bronic i zbierać oklaski za sam fakt istnienia...
Tak to jest jak się gra na starych wersjach ,w nowej jest trochę inaczej nieprawdaż ? Gog dalej jest lamuchem ;d
Devil - 2008-12-28, 21:30
:
Ja ulepszam. Może ogniste kule magogów zabiją troche swoich, ale ja celuje w bezpieczne miejsca i moje ziomki na tym nie ucierpią, lecz wróg dostanie w łeb :-D
lady - 2009-06-28, 09:30
:
a ja wole Gogi nigdy nie ulepszam magogow jak gram infernem magogi nie dosc ze sa cienkie to jeszcze zadaja obrazenia swoim jednostka ehh szkoda gadac.
FeestQ - 2009-06-28, 11:48
:
Ja ulepszam.W tym wypadku nie szkoda mi pieniędzy.Trzeba umiejętnie nimi dowodzić,uważać co się atakuje.Nieulepszone gogi są dla mnie niewidowiskowe i słabe.
TD - 2009-07-25, 10:29
:
Ja je ulepszam. Raz mi się tylko zdarzyło że Magog zaatakował mojego przez nie uwagę :/
okreka08 - 2009-07-25, 10:47
:
Ja je ulepszam, większy dmg, a poza tym komputer tak rozstawia by osłaniać strzelców ( dużo kolesi w jednym miejscu) co według mnie jest na +, czasem się tylko zdarzy że walną w czarty albo diabły, ale to naprawdę nie robi różnicy , gdyż większe straty ponosi i tak zawsze wróg.
BehemoT - 2009-07-25, 11:24
:
Lepsze są lisze bo atakują przyleglych ale nie swoich ;-)
okreka08 - 2009-07-25, 11:31
:
Tak ,ale magogi to jedyny strzelak w inferno, a do tego są tylko na drugim poziomie, a lisze na 5. Z drugiej strony lisze to jedyny strzelak w nekropolii.