Akademia Wojny - forum

Jednostki - Najsłabsza jednostka 1. poziomu

LaEa - 2011-01-07, 19:39
:
Kompletnie nie rozumiem dlaczego wszyscy głosują na nimfę, toż przecież najlepsza jest.
yarzapp - 2011-01-07, 19:40
:
Cytat:
Kompletnie nie rozumiem dlaczego wszyscy głosują na nimfę, toż przecież najlepsza jest.

Nieulepszona? Chyba Cię coś swędzi :-P
Olek - 2011-01-07, 19:47
:
yarzapp napisał/a:
Nieulepszona? Chyba Cię coś swędzi :-P

Ulepszona też nie jest za dobra. ;-)
LaEa - 2011-01-07, 19:49
:
Po co takie głupie pytania, przecież to jasne, że ulepszona. To daje nam kopa na early game, praktycznie bez strat wychodzimy. Olek zacznij grać multi albo 200% to zobaczysz jak ładnie się farmi na początek :) Na pewno lepiej niż cytką.
Xeno - 2011-01-07, 20:02
:
Laea trzeba też mieć fuksa i dostać powolne jednostki. Jak trawi się dużo strzelców to i conf nie zabłyśnie, ale prawda początek ma lepszy conf niż cytka.
yarzapp - 2011-01-07, 20:03
:
LaEa napisał/a:
Po co takie głupie pytania, przecież to jasne, że ulepszona.

Ale w ankiecie jest nieulepszona i to na nią ludzie głosują.

Olek napisał/a:
Ulepszona też nie jest za dobra. ;-)

Ciebie też chyba coś swędzi, ulepszona rządzi.
Xeno - 2011-01-07, 20:07
:
Grem, chochlik i nimfa. To oni stanowią TOP3 badziewia 1lvl.

Yarzapp jak ich swędzi to niech się podrapią ;-)
yarzapp - 2011-01-07, 20:22
:
myślę, że diabliki wcale nie są gorsze od nieulepszonych trogli (tak, wiem, że trogli jest więcej na start), są wolniejsze i trudniej nimi coś zrobić, szczególnie jak zaczyna się na dircie, bo w podziemiach jeszcze ujdzie, gorzej, że nie każdą mapę gra się z podziemiami, a diabliki na rodzimym terenie mają 6 speeda (gorzej, jak zaczną w podziemiach).
LaEa - 2011-01-07, 20:43
:
No dobra, nieulepszona, ale i tak tu jest dyskusja o ulepszonych i o ich przydatności, więc i ja o tym wspomniałem.
Hex - 2011-01-12, 22:19
:
Chochlik jest całkowicie nie przydatną jednostką już po tygodniu scenariusza ... Słabe statystyki mówią same za siebie, dodajmy do tego brak dodatkowych umiejętności i już mamy według mnie najgorszą jednostkę poziomu pierwszego. Chochliki mają małą liczbę punktów życia, lecz mniejszą niż nimfy, ale nimfa (nieulepszona) jest szybka jak na swój poziom i lata. Ulepszoną nimfą można atakować i uciekać bo ataku, co jest bardzo korzystną taktyką, bo rusałki powstrzymują kontratak.
Amitamaru - 2011-01-13, 13:45
:
Cytat:
Chochlik jest całkowicie nie przydatną jednostką już po tygodniu scenariusza

Nie wiem który raz już to piszę... Chochlika od 3 tygodnia już nie ma, za to są demony.
Władca mroku - 2011-01-25, 17:56
:
Ja uważam, że najsłabszą jednostką jest nimfa.
Set - 2011-01-25, 18:41
:
Tylko ciekawe kim się lepiej czyści mapki?Może chochlikiem :lol:
A ulepszenie to już całkowicie mażdzy inne jednostki 1 poziomu w podbijaniu kopalń.
Też je uważałem za nic,bo miały marne życie przez co tracą w oczach.Jedno uderzenie i połowa z nich gryzię ziemię.
Najsłabsze są chochliki chociaż one są farmione...
Hektor - 2011-01-25, 21:02
:
Gremlin jedna z lepszych jednostek, nie głosujcie na niego. On daje największego kopa na early game i to Tower wychodzi bez strat.
Malekith - 2011-01-26, 01:46
:
Nieulepszony jest raczej żałosny, a w ankiecie chodzi o non upg.