Akademia Wojny - forum

Jednostki - Badziew

Skwer - 2009-04-08, 09:59
:
bartman napisał/a:
no faktycznie jest.. nie ma porównania np. z wyglądem Cytadeli

no z cytadelą też się nie zgodzę - ona dla mnie też ma w mieście to wszystko pozlepiane.
najprostszą budowę i najbardziej przejrzysty jest zamek moim zdaniem, ma też dość ciekawy wygląd w środku który nie razi, a mnie nawet przyciąga ze swoją muzyką ;-)
Maciej - 2009-04-11, 10:21
:
A, co twórcy mieli wymyślać odnośnie zamku- pooglądali trochę filmów o rycerzach i już, mają cały zamek i większość jednostek.
Łojzicku - 2009-04-11, 11:37
:
Po co filmy? Wystarczy do jakiegoś miasta średniowiecznego pojechać... Parę jeszcze jest.
The Shadow - 2009-04-11, 13:30
:
Łojzicku napisał/a:
Po co filmy? Wystarczy do jakiegoś miasta średniowiecznego pojechać... Parę jeszcze jest.


Great. Znajdź mi jakiś średniowieczny zamek, który nie został w jakikolwiek sposób odnowiony/przerobiony, to będzie gitez. Po co pojechać, skoro masz all pokazane w dowolnych filmach, książkach i Bóg wie jeszcze w czym. Wracając do jednostek, to taki gryf wydaje się z deka doklejony, no i kapłani... no chyba, że to duchowni ;-) A reszta to już jest prostota.
Łojzicku - 2009-04-11, 15:20
:
W sytuacji gdy jest remontowany musi być wedle dawnych projektów w sytuacji gdy jest to zabytek. A co ważniejsze nie interesuje nas wygląd zamku, tylko miasta.

A co do miasta to gdzieś we Francji jest całe zachowane średniowieczne miasto razem z fortyfikacjami.
Maciej - 2009-04-11, 16:35
:
W Polsce też mamy takie miasta na przykład Szydłów w Świętokrzyskim, otoczone murami z potężną bramą wjazdową kamienicami brukowanymi ulicami jest nawet wyschnięta fosa .Istne Średniowiecze.
lady - 2009-06-27, 12:07
:
najwiekszy badziew jak dla mnie to chochliki z inferno gdyby chociaz mogly krasc wiecej many to jeszcze bym sie z nimi zgodzil, rowniez nie ulepszony Gremlin z fortecy to badziew jakich malo no to tyle hehe
FeestQ - 2009-06-27, 12:18
:
Albo też szkielety są słabe,choć tutaj sytuację polepsza uzyskiwanie ich z Nekromancji i szkieletorni.Słabe są też driady,mimo osiągów które rzekomo dokonały u innych graczy.
Paweł - 2009-06-27, 13:27
:
Nigdy bym nie powiedział, że szkielety są słabe w sobie. Mają w miarę dobre statystyki i ulepszone mają 6 szybkości, to chyba świadczy o czymś? Chowańce to raczej ciekawostka, ponieważ nie ma 35 Chowańców tylko są 4 demony. 8-)
altaeir - 2009-06-27, 13:39
:
Paweł ma racje,ale z jednym ale. :-) Chowańców nie ma,chyba że chce się marnować kasę,są tylko chochliki czy jak ktoś woli impy.
FeestQ - 2009-06-27, 13:44
:
Akurat w przypadku kościeji ta szybkość o niczym nie świadczy.Niektóre staty marnie wypadają w porównaniu z szybkością.
Gen.Franco - 2009-06-27, 14:23
:
A ja tam nigdy flejtuchow nie lubilem ( czyt. Zombie)...jakis uraz z drugiej czesci mam do nich. Tymbardziej grajac necro...wiekszosc armi jest zbyteczna.
FeestQ - 2009-06-27, 15:31
:
Szkoda że Necro ma niektóre takie słabe jednostki...Niektóre mogłyby mieć cechę błękitnego smoka-wzbudzać strach u przeciwników,przez co traciliby oni ruch w turze.
Malekith - 2009-06-27, 15:36
:
lol
Nekro i tak jest najsilniejsze na mapach powyżej S... Co najwyżej conf na M ma szanse.
FeestQ - 2009-06-27, 15:38
:
Ale mimo wszystko te słabe jednostki powinny być chociaż trochę lepsze.