Akademia Wojny - forum

In The Wake of Gods - Ulubiona jednostka 8. poziomu

bartem789 - 2008-08-18, 11:38
: Temat postu: Ulubiona jednostka 8. poziomu
Wybierzcie ulubioną jednostkę 8. poziomu. :-)
Morhad - 2008-08-18, 12:07
: Temat postu: Re: Ulubiona jednostka 8 poziomu
bartem789 napisał/a:
wybierzcie ulubione jednostkae 8-ego poziomu :-)

A jaka jest Twoja?
Czy interesują Cię tylko te najmocniejsze?
Jak na mnie, to WoG spokojnie mógłby się bez nich obyć - no może poza gorynyczem, który jet w kampanii. Najlepszy chyba jest ten ulepszony archanioł - serafin chyba.
bartem789 - 2008-08-18, 12:36
:
wszystkie xD

[ Dodano: 2008-08-18, 12:37 ]
a skoro mowa o jednostkach to można je tworzyć????????????????????????????????????????????????????????

[ Dodano: 2008-08-18, 12:37 ]
wszystkie a co?
Morhad - 2008-08-20, 21:02
:
Nie używaj tylu wykrzykników.
Cytat:
a skoro mowa o jednostkach to można je tworzyć

Wszystko jest możliwe, ale trzeba to potrafić zrobić. Potrafisz?
Lazar - 2010-01-31, 11:09
:
Wszystkie są fajne, ale postawiłem na lorda piorunów. Uwielbiam jego potęge.
Leance - 2010-01-31, 17:50
:
Jednostki 8 lvla są żałosne. Nie mają żadnych zmian w wyglądzie (kolor to każdy może sobie zmienić). Statystyki są podniesione o x2, więc za dużo to się tu autorzy nie namyslili, by jakoś to zbalansować. A przydzielenie umiejętności dodatkowych niezbyt mi się podoba - lepiej, jakby ich nie było.
Skwer - 2010-02-01, 18:42
:
z tym się zgadzam
jest to pościąganie (umiejętności - strach itd) i dodanie bez żadnej fantazji i polotu niepotrzebnych jednostek.
Ogólnie jak dla mnie cały wog jest denny:
8 jednostka w oddziale
8 poziom
niepotrzebne zmiany - po co zmieniać flagi kopalń, wstawiać ruchome drzewa od których rzygać mi się chce i kupę gówien psujących rozgrywkę.
Jak dal mnie wystarczyłoby kilka jednostek neutralnych i miasto jakieś.
Horn - 2010-02-01, 19:37
:
I częściowo właśnie z powodu debilizmów 8 poziomu nie lubię Woga.
Tarnoob - 2010-02-01, 21:29
:
Nie rozumiem, jak na podstawie jednego skryptu można krytykować WoG-a. Wystarczy, że go wyłączysz, flagi i drzewa załatasz patchem, a zostawisz sobie wymarzone jednostki neutralne i doinstalujesz nowe miasto. Zaraz, czy ja się nie powtarzam?
Cytat:
kolor to każdy może sobie zmienić

To zmień :-P Czekam tydzień, inaczej Ci nie uwierzę :-)
Skwer - 2010-02-02, 11:21
:
Tarnoob napisał/a:
To zmień :-P Czekam tydzień, inaczej Ci nie uwierzę :-)

chodzi bardziej o to, że to nie miało żadnego polotu - ciekawy pomysł zmienić kolor jednostek i ściągnąć resztę z innych części heroes. "zaraz czy ja się nie powtarzam?"

[ Dodano: 2010-02-02, 11:22 ]
a nazwy 8 poziomu są jeszcze bardziej beznadziejne
Tarnoob - 2010-02-02, 18:36
:
Cytat:
chodzi bardziej o to, że to nie miało żadnego polotu - ciekawy pomysł zmienić kolor jednostek i ściągnąć resztę z innych części heroes. „zaraz czy ja się nie powtarzam?”

To można było tak napisać, bo zdanie, że każdy może jest mocno na wyrost. Raz sobie przekonwertowałem jednego stwora z innej gry do WoG-a, a o dziwo zmienić koloru nie potrafiłem :-P
Cytat:
a nazwy 8 poziomu są jeszcze bardziej beznadziejne

Jak chcesz mieć lepsze, „to se zrób”, jak mawiał Zielevitz. A jak nie chcesz mieć, to wyłącz i po kłopocie. Sam nie lubię skryptu zmniejszającego przyrost feniksów, a szczególnie beznadziejny wydaje mi się ten z przechodzeniem przez przeszkody, ale to nie przekreśla samego WoG-a. Jeżeli ktoś sieje herezje, że WoG byłby fajny, gdyby nie było tego i tego, a tak to jest denny, widocznie nie wie o czym mówi i w niego po prostu nie grał. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że nie wie o wyłączalności wszystkich bajerów?
Skwer - 2010-02-02, 18:54
:
to jest niepotrzebne, a to czy komuś się podoba WoG może tłumaczyć po prostu gust.
Ja nie mam do niego przekonania i wątpię, żebym kiedykolwiek je miał.
AB+SoD forever :)
mi wystarczy to w zupełności i może dlatego mi się nie podoba In The Wake of Gods, jest tam wszystkiego za dużo i moim zdaniem niepotrzebnego pełno niepotrzebnych bajerów. To tylko moje zdanie.
Tarnoob - 2010-02-02, 19:45
:
Czyli chcesz powiedzieć, że w ogóle nie podoba Ci się żadne z nowych rozwiązań? Mi tam się guzik do kupowania wszystkiego podoba. 8. poziom nie, napisałem już dlaczego, ale go po prostu wyłączyłem.
Skwer - 2010-02-03, 12:06
:
hehe guzik do kupowania wszystkiego?
ja bym go raczej nie używał. kupuje tylko to co jest mi potrzebne w danym mieście.
też chyba nie najlepszy pomysł.
ja może z góry skazuje woga na porażkę, ale mnie strasznie rozczarował - spodziewałem się zupełnie czegoś innego.
Kamilio - 2010-09-28, 21:13
:
Lord piorunów :-D Bo posiada wszystkie zalety tytana i kilka mocnych ulepszeń :D