Akademia Wojny - forum

Nowe miasta i nie tylko - Heroes III: Horn of the Abyss

Dagon - 2008-08-10, 23:07
:
Spoko, nie ma problemu :-)

A tak w ogóle to znalazłem na tym forum parę screenów, których jeszcze nie widziałem. Cyrylicy nie znam to nie zaglądałem na stronę projektu. Spróbuje tego google-translate jeszcze.
Anonymous - 2008-08-11, 09:00
:
Siemka Dagon :-)

Tu nie ma co rozumieć ani z GT się męczyć. Ja zawsze tylko oglądam obrazki i klikam wszystko, co przypomina linka :mrgreen:
Dagon - 2008-08-11, 14:24
:
Właśnie chciałem tak zrobić ale stronka mi nie działa.
Zamiast forum wyskakuje mi jakiś tekst po angielsku, że muszę umrzeć bo jestem hakerem :-/
Trochę mnie to dziwi, bo jeszcze parę dni temu wszystko było okej.
Też to macie :?:
Majer - 2008-08-11, 15:15
:
Taki tekst

Hackers must die!

PS: Sorry, maybe you are not a hacker,
but will be better if you will DIE!... ;)
Because you did something WRONG :(
Dagon - 2008-08-11, 15:28
:
No dokładnie!

Widzę, że nie jestem sam. Czyżby padł im serwer?
Majer - 2008-08-11, 16:35
:
A moze zablokowali forum dla osob zagranicznych ? Taka cenzura jak maja np. chiny
Morhad - 2008-08-23, 21:42
:
Coś projekt stanął. I jak mają dopiero we wrześniu wrócić, to nie wyrobią się z pewnością do początku 2009.
Foryal - 2008-08-27, 12:52
:
Witam, to mój pierwszy post na forum.

Myślę, że jednak dadzą radę, koniec końców mają już przecież większość grafik itd. Mi osobiście bardzo się podoba nowe miasto cathedral, ponieważ prezentuje mroczny klimat inkwizycji, lochów oraz tortur w imię wiary. Cove też jest niczego sobie- piraci, najazdy z błahego lecz jakże oczywistego powodu (pieniądze), bezcelowa tułaczka po morzu itp. Nie bardzo natomiast podoba mi się miasto krasnoludów. Powód jest prosty- jeżeli krasnoludy mogą mieć własne miasto, to dlaczego nie mogą tak owego mieć elfy, orki, czy gobliny?
Ogólnie jednak oceniam pomysł jako bardzo pozytywny i naprawdę trzymam kciuki aby "wypalił".

Pozdrawiam.
Morhad - 2008-08-27, 14:07
:
http://img514.imageshack....e=235dl2ao1.jpg
Z jednostek Katedry to ta w lewym górnym rogu wygląda fatalnie. Te dwie niżej też są słabe.
Ta bestia ze skrzydłami najlepsza.
Majer - 2008-08-27, 14:53
:
Ta bestia w wydaniu nie ul kozacko wyglada taki latajacy behemocik ten sam kolor heh ewentualnie ten demonik ze skrzydlami co jest naprzeciw aniolowi. Ale nawet jak te jed. nie beda wygladaly znakomicie to i tak milo bedzie sie gralo nowymi zamkami poznawac ich taktyki itp. Moze cos bedzie lepsze od Bastionu i Cytki.
Ale jak to stwierdzil Balck Moses po co nowe miasta pierw nauczmy sie grac tymi. Pisal ze koledzy ze wschodzniej granicy Ruski nie graja Rampem i Cytka tylko innymi zamkami i to jest dobre

[ Dodano: 2008-08-27, 14:54 ]
Ta bestia w kolorze beha to jednak jest ulepszona a czerwona nieulepszona i ma lvl gryfa to ich troche bedzie
Morhad - 2008-08-27, 14:58
:
Zgadzam się z Tobą, Majer. Również co do dobrego wyglądu tego latającego stwora. I wreszcie zrobili włąsne jednostki, a nie kolorowali, albo sklejali stare.
Foryal - 2008-08-27, 17:17
:
Jak dla mnie genialnie wygląda jednostka poziomu 2 (taki najemnik, coś w stylu Van Hellsinga), Chimera (3 poziom) też wygląda ciekawie. Jednakże na największą uwagę zasługuje poziom 6 i 7- MASTERPIECE...
Anonymous - 2008-09-13, 10:30
:
Paczka nowych screenów (a właściwie starych, które dopiero teraz znalazłem):

Bitwa Covem


Nowe obiekty wodne


Maritime Tavern - ma się w nim rekrutować bohaterów razem ze statkiem


Upgrade zaklinaczki


Bohater z nowym stworkiem w armii i portretem wyciętym z Artworka do Warhammera Online


Portrety kilku nowych jednostek


Animacja ataku ulepszonej zaklinaczki


Kolejne animacje (ale już innej jednostki)


Martwy Aspid. Ta jednostka miała być jako upgrade 7 lvl, ale ją wycofali


1. Belt High Niksa
2. White Pearl
3. Ring Morey
4. Trident
5. Golden Goose
6. Horn Depth
7. Armor of the fish scales


Jeszcze kilka rtefaktów


Pierwsza wersja nimfy (1lvl)


Nowe rodzaje statków

I na deser projekt menu z czasów, gdy Cove się nazywało Moorage i było oddzielnym projektem:

Anonymous - 2008-10-01, 20:20
:
[quote="Tarnoob"]
(...)
5. Golden Goose
(...)
[/quote]
Polski akcent? :P
Dagon - 2008-10-06, 11:48
:
Na HC pojawiły się nowe screeny
http://heroescommunity.co...8&pagenumber=14