Akademia Wojny - forum

KKM - II Edycja - Nasze wcielenia

Anonymous - 2008-06-18, 19:36
: Temat postu: Nasze wcielenia
Tarnoob aka Tarnum zwany Jedwabislavem ogląda wzniesione właśnie drugie piętro gmachu Kolegium. Co prawda jest jeszcze puste, ale zapełnia się o wiele szybciej, niż poprzednie. Chcąc ugościć siedmiu pretendentów do tytułu Mentora Kolegium, gestem przywołuje ich do świeżo zastawionego stołu. Jedzenie wygląda na przygotowane przez amatora, ale jest go całkiem sporo, jest elegancko ozdobione i widać, że włożono w nie wiele pracy.
"Towarzysze, zapraszam do stołu, mimo iż nie jestem tutaj gospodarzem" - mówi swoim dziwnym głosem. "Musimy przedyskutować kilka spraw. Przede wszystkim interesuje mnie, skąd przybywacie, jaka jest wasza profesja i czy przeżyliście kiedyś jakieś interesujące przygody. Moja historia nie jest zbyt ciekawa i długa - jestem półsztucznym cyborgo-eksperymentem magiotechnologiczno-technomagicznym. Kolekcjonuję stare graty, wertuję wiele Kronik i od czasu do czasu prowadzę wyprawy ekspedycyjne. Po co? A no, szukam śladów technologii Starożytnych. Jak dotąd nie mam na koncie zbyt wielu osiągnięć (ledwie kilka miotaczy, tym tylko jeden działający), ale chyba jestem na dobrej drodze. Aktualnie mieszkam w Celeste i pobieram wieczorowe lekcje w gildii oświecenia. A co o Was?

Bartas - 2008-06-18, 22:15
: Temat postu: Re: Nasze wcielenia
Tarnoob napisał/a:
Tarnoob aka Tarnum zwany Jedwabislavem ogląda wzniesione właśnie drugie piętro gmachu Kolegium. Co prawda jest jeszcze puste, ale zapełnia się o wiele szybciej, niż poprzednie. Chcąc ugościć siedmiu pretendentów do tytułu Mentora Kolegium, gestem przywołuje ich do świeżo zastawionego stołu. Jedzenie wygląda na przygotowane przez amatora, ale jest go całkiem sporo, jest elegancko ozdobione i widać, że włożono w nie wiele pracy.
"Towarzysze, zapraszam do stołu, mimo iż nie jestem tutaj gospodarzem" - mówi swoim dziwnym głosem. "Musimy przedyskutować kilka spraw. Przede wszystkim interesuje mnie, skąd przybywacie, jaka jest wasza profesja i czy przeżyliście kiedyś jakieś interesujące przygody. Moja historia nie jest zbyt ciekawa i długa - jestem półsztucznym cyborgo-eksperymentem magiotechnologiczno-technomagicznym. Kolekcjonuję stare graty, wertuję wiele Kronik i od czasu do czasu prowadzę wyprawy ekspedycyjne. Po co? A no, szukam śladów technologii Starożytnych. Jak dotąd nie mam na koncie zbyt wielu osiągnięć (ledwie kilka miotaczy, tym tylko jeden działający), ale chyba jestem na dobrej drodze. Aktualnie mieszkam w Celeste i pobieram wieczorowe lekcje w gildii oświecenia. A co o Was?


Eh ledwo to przeczytałem:/
Tarnoob pisz "po polsku" oki??
Anonymous - 2008-06-18, 22:34
:
jasne, ale chodzi o czcionkę, czy o styl? ;-) A ty też napsiz cos o sobie, a wlasciwie "swojej postaci". Cieakwie sie robi i klimatycznie.
Bartas - 2008-06-18, 22:39
:
Tarnoob napisał/a:
jasne, ale chodzi o czcionkę, czy o styl? ;-) A ty też napsiz cos o sobie, a wlasciwie "swojej postaci". Cieakwie sie robi i klimatycznie.


ani o czcionke ani o styl poprostu Twoje zdania są za długie i zbyt skomplikowane ;-)
Napisze coś jak wymyśle new magie
Majer - 2008-06-19, 12:02
:
Tarnum mojego koloru użyłeś i mi sie to nie podoba

Majer jest to psychopatyczny hipnotyk i mag ciemnych sil. Do perfekcji opanował sztukę kontroli umysłu i teraz chce ja wykorzystać przeciwko wam HA HA HA !!!
Anonymous - 2008-06-19, 13:06
:
To w końcu hipnotyk, czy szlachic? ;-) A fioletowy kolor zarezerwowałem sobie jeszcze w i edycji konkursu :-)
Lord Kloszardes - 2008-06-19, 14:59
:
Człowiek, urodzony w Kloszardlandzie(nie znajdziecie się tam, bo to ukryty kraj, chyba że was tam wpuszczę), aktualnie Lord(Książe plus Możnowładca, czyli trzeba najpierw dostać miasto, a potem je tak poprowadzić żeby stało się stolicą prowincji, no i trzeba było chodzić do szkoły z aktualnym królem XD) Śmietnika Wschodniego(jedna z prowincji) i Władca Międzymordzia(miasto takie). Za sobą mam studia magiczne, a teraz odkrywam nowe światy.
lol772 - 2008-06-19, 15:03
:
lol772-może wcielić się w dowolną postać,obecnie jest twoim najgorszym koszmarem HAHAHAHA
Retech - 2008-06-19, 15:26
:
Retech - pół człowiek, pół wampir, studiuje magię i fascynuje się smokami. Gdy ostro sie wkurzy, lub zostanie ciężko ranny przeważa nad nim strona wampira. Gdy ktoś go zaczepi, jego standardowy tekst to: "Bo cię ugryzę..."
Malekith - 2008-06-19, 15:33
:
Post wykasowany
[GA]Kamil39 - 2008-06-19, 15:42
:
Jestem lordem sex shopów i burdeli .Jako jeden z nielicznych opanowałem magię mrocznych filozofów,pedofili i pedałów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lol772 - 2008-06-19, 15:57
:
Niezłe wszystkie "lubi rzucać czary magii zagłady" mnie to rozwaliło!
Malekith - 2008-06-19, 16:03
:
Post wykasowany
bartman - 2008-06-19, 17:00
:
Bartman - Ojciec Chrzestny Krzemolina... :-P
Anonymous - 2008-06-19, 18:33
:
Hmm... A ja w wolnym czasie ratuję świat.... :-P