Akademia Wojny - forum

Grupa testerów - Nowa map-Limes Inferior

Bartas - 2008-05-31, 13:47
: Temat postu: Nowa map-Limes Inferior
Oto link do według mnie najtrudniejszej mapy h3 jaką widział świat [a na pewno Polska]
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Bimbrownik
Mapa jest niezwykle trudna-choć mamy 12 miesiący na pokonanie wrogów to 2 nie możemy zniszczyć nigdy do końca-zawsze będą przychodzić od nowa.Można w niej znaleźć kilka zdarzeń ukrytych np kolo strumienia.
Na uwagę zasługuje brak możliwości poznanie jakiejkolwiek magi...
Dzięki temu mapa staje się szalenie trudna:/

Wszytkich graczy którzy lubią wyzwania i nielękają się nieprzespanych nocy zapraszam do testowania.Tych którzy nie czują się na silach niech lepiej nie zaczynają :lol:

Mapa Sprocketa

Tu jest link od razu sciagajcy mapę na przyszłość dawaj go

Mapa

Majer

Łokey :mrgreen:
Morhad - 2008-05-31, 18:17
:
Ktoś sięgnął do mojego chomika? Czuję się zaszczycony :).
Próbowałem tę mapę przejść (no dobra, tylko zacząłem) na 80% (na JB strasznie wysoko tę mapę oceniano, więc się trochę przeląkłem) i może skończę. Tej mapy, to bym nową nie nazywał.
Bartas - 2008-05-31, 19:36
:
Chodziło mi o nową mape tutaj nie w sieci:D
Ja zaczełem na 100%...
Zniszczyłem czerwonego,niebieskiego i pod koniec 5 miesiąca budziole staneli u bram i było pozamiatane:/
Shakti - 2008-06-23, 22:51
:
Zacząłem dzisiaj grac w to to coś. Ale autor miał wyobraźnię, i cierpliwość!! Czy moralnym będzie podejrzeć jak ta mapa wygląda? Wypadałoby ją rozegrać na minimum 130%, żeby komputer się starał. Tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenie.
Bartas - 2008-06-23, 22:52
:
Shakti napisał/a:
Zacząłem dzisiaj grac w to to coś. Ale autor miał wyobraźnię, i cierpliwość!! Czy moralnym będzie podejrzeć jak ta mapa wygląda? Wypadałoby ją rozegrać na minimum 130%, żeby komputer się starał. Tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenie.


Można :lol:

Cytat:
Wypadałoby ją rozegrać na minimum 130%, żeby komputer się starał.

:-P
Przejdz ją najpierw na 80%
:mrgreen:
Shakti - 2008-06-24, 15:28
:
Na trudności 80% komputer nie wychodzi chyba nawet z miasta... szkoda czasu.
Paweł - 2008-06-24, 15:49
:
Shakti napisał/a:
Na trudności 80% komputer nie wychodzi chyba nawet z miasta... szkoda czasu.

Wychodzi z miasta tylko nigdy nie wybuduje siódmego poziomu rekrutów.
Bartas - 2008-06-25, 19:14
:
paweł napisał/a:
Shakti napisał/a:
Na trudności 80% komputer nie wychodzi chyba nawet z miasta... szkoda czasu.

Wychodzi z miasta tylko nigdy nie wybuduje siódmego poziomu rekrutów.


I tak jest mu to prawie niepotrzebne...spójrzcie w edytor ludzie albo zagrajcie z 2 miesiące...
Michał3103 - 2008-07-29, 07:02
:
A jak to ściągnąć? Wychodzi mi jakiś dokument tekstowy. Nie żebym chciał w to grać, dostałem po pysku nim bym zdążył powiedzieć: "stół bez nóg"... ale z chęcią bym obejrzał :-)
redgreen - 2008-08-04, 00:23
:
Cytat:
Mapa jest niezwykle trudna-choć mamy 12 miesiący na pokonanie wrogów to 2 nie możemy zniszczyć nigdy


Bardzo ciekawe. :lol: :lol: :lol:

A mapa jest technicznie kompletnie do dupy.
Michał3103 - 2008-08-04, 01:10
:
Czytałem w Jaskinii Behemota (sorry za promowanie konkurencji :lol: ) temat o tej mapie. Ludzie istne referaty pisali na temat jej przechodzenia. Potem szukałem samej mapy, ale albo link nie istnieje albo wersja się nie zgadzała :roll:
Morhad - 2008-08-04, 12:01
:
Załączam ją tutaj.
Paweł - 2008-08-04, 12:41
:
Ta mapa to jedno totalne dno... żadnych dróg na niej niema eh szkoda czasu :-/
Morhad - 2008-08-04, 12:49
:
Cytat:
druk

?
Ona nie miała być fajna, tylko trudna.
Paweł - 2008-08-04, 12:52
:
Cytat:
Ona nie miała być fajna, tylko trudna.

Chyba raczej żenująca... jeżeli mapa miała być trudna to spodziewałem się czegoś na wzór "Morowego jeziora" ja nie jakiś badziewi! :roll: