Akademia Wojny - forum

Konkurs Kolegium Magii - Głosowanie!

Pioter ziom - 2008-05-11, 19:45
:
A biblioteka szkolna, lolu?
Skwer - 2008-05-12, 12:00
:
bo jestem w techniku informatycznym!!! a i u nas wszkole kompy są ogólnie dostępne w bibliotece... pracy (na lekcji) z kompami nie mamy tylko w czwartek!! a postów najwięcej by miał paweł (dodaj sobie jego i moje) gdybyśmy byli jedną osobą, a średnia (nie licząc atosa) była by prawie taka jak wasza cała razem wzięta... ja w średniej postów jestem w pierwszej 5!!
lol772 - 2008-05-12, 15:10
:
Też pójdę do technikum informatycznego,na programowanie.
[GA]Kamil39 - 2008-05-12, 21:52
:
Skwer napisał/a:
bo jestem w techniku informatycznym!!! a i u nas wszkole kompy są ogólnie dostępne w bibliotece... pracy (na lekcji) z kompami nie mamy tylko w czwartek!! a postów najwięcej by miał paweł (dodaj sobie jego i moje) gdybyśmy byli jedną osobą, a średnia (nie licząc atosa) była by prawie taka jak wasza cała razem wzięta... ja w średniej postów jestem w pierwszej 5!!
Nie ma to jak patrzyc na ilosc postow ,najlepiej byloby gdyby licznika wogole nie bylo. Nie bylo niepotrzebnego spamu i wogole.Z ta sredna polemizowalbym .Nie liczy sie post. np adolf39 ma racje albo LOCHY RULEZ.BO te possty wogole sensu nie maja itp.
Skwer - 2008-05-13, 09:00
:
ja tak nie piszę i nie zakładam tematów np. skojarzenia, ostatnia litera itp. (jak nie powiem kto)
[GA]Kamil39 - 2008-05-13, 14:41
:
Cytat:
ja tak nie piszę i nie zakładam tematów np. skojarzenia, ostatnia litera itp. (jak nie powiem kto)
A ja zakladam? Moj post nie byl kierowany calkowicie do ciebie ,ale do ogolu :P
lol772 - 2008-05-13, 15:24
:
Skwer napisał/a:
ja tak nie piszę i nie zakładam tematów np. skojarzenia, ostatnia litera itp. (jak nie powiem kto)

Wiem że o mnie chodzi.Liczniok jest zawsze na każdym forum.
Anonymous - 2008-05-13, 17:50
:
Ludzie, straszny spam i offtop się zrobił! Dość tego - Atosa nie ma, mBeh nie ma czasu, a Shakti i reszta forum najwyraźniej nie są zainteresowani. I tak już odwlekaliśmyto kilka dni. Głos pawła się NIE liczy - 3-krotne próby udawania cwaniaka to już za wiele. Co prawda Skwer budzi pewne podejrzenia, ale nie są one zbyt mocne i nie ma niepodważalnych dowodów na to, że jest pawłem - głos Skwera się LICZY.

EDIT: Nie, jednak się nie liczy - Skwer edytował posta, nie wiadomo już co i jak - to jakby próbować zmienić swój głos na prezydenta. W takich sytuacjach liczy się pierwszy głos, a że pierwszy był błędny, to nie może być uwzględniony. Przykro nam, ale to konieczne.

Temat zamykam - głosowanie zostało oficjalnie zakończone.
lol772 - 2008-05-14, 15:26
:
To kto wygrał?(sory za ooftop)