Akademia Wojny - forum

Siemanko - Pochodzenie nicków

Maszkarra - 2010-05-23, 08:22
:
Moim początkowym nickiem był Macarena. Skąd się wziął? Siedzieliśmy w klasie (lekcja jak każda) i umawialiśmy się na grę w CS-a. Ja powiedziałem, że mam karę i wtedy zgorączkowany głos mojego kolegi przekazał dalej tragiczną wiadomość w niesamowitym tempie. Wyszło coś takiego (czytajcie bardzo szybko): Miłosz ma karę na komputer (ma-karę-na = Macarena). Przerobiłem to na Maszkarra, bo bardziej do mnie pasuje :roll: . I taka historyja.
Szymono111 - 2010-06-11, 18:22
:
Mój nick powstał od wyzwiska.Koledzy mówią do mnie Szymono.Ale te cyferki nie mają nic z tym wspólnego.Po prostu lubię jedynki.
Sezowaty - 2010-06-13, 20:08
:
Proszę nie mylić mojego nicku z Zezem :P Seza wymyśliłem już ok. rok temu, i jakoś tak zostało...
Giboniasty - 2010-06-23, 23:28
:
Mój nick- moja ksywka, nie musze chyba pisać skąd ona się wzięła?
LaEa - 2010-06-24, 00:14
:
Musisz . Jestem tępym , bez wiedzy imbecylem , wytłumacz skąd wziąłeś swój nick .
Lowcakur - 2010-06-24, 13:49
:
Fajnie wiedziec LaEa, mamy cos wspolnego. :-P Na utworzenie mojego nicku nalozylo sie wiele,wieloletnich czynnikow. A oto i one:
-Nie lubie kur(takich martwych, na talerzu, ale zywych takze nie.)
-We wszystkich grach/ zabawach podworkowych/sesjach RPG zawsze gralem Lowca
-Kiedys zostalem nazwany kurczakeim w szkole
-Od tej pory zrobila sie mikstura, i jej efekty widzicie w moim nicku. :mrgreen:
Giboniasty - 2010-06-24, 19:28
:
LaEa tu nie chodziło o oczywistość jej pochodzenia, a o to, że po prostu nie chciało mi się pisać, śpiący byłem, ale ok: od freerunningu.
Maszkarra - 2010-06-24, 19:59
:
Giboniasty napisał/a:
LaEa tu nie chodziło o oczywistość jej pochodzenia, a o to, że po prostu nie chciało mi się pisać, śpiący byłem, ale ok: od freerunningu.


Hmm, zadam niedyskretne pytanie.. Dlaczego w takim razie udzieliłeś się w tym temacie? :roll: Gdy nie ma się nic ciekawego do powiedzenia to lepiej przemilczeć. Nikt tu nie szanuje "za posty". Jeśli masz ochotę na luźną rozmowę z userami zapraszamy do shoutboxa lub UTP ("Usuńcie ten post" w Hyde Park).
Giboniasty - 2010-06-24, 21:32
:
Ależ powiedziałem skąd pochodzi mój nick - od ksywki, a skąd takową posiadam to już inna bajka, czyż nie?
tylkoontamstoi - 2010-06-29, 02:39
:
Rejestrując się na tej stronce wpadła mi do głowy taka nazwa "tylkoontamstoi". Pytacie skąd się wzięła? Otóż swego czasu grałem ostro w Elder Scrolls III: Morrowind. Gra pewnie wielu znana :roll: Właśnie w tej grze w pewnej tawernie, w którymś mieście znajdował sie pewien NPC o imieniu Tylko-on-tam-stoi. Pomyślałem, że taki nick byłby "inny" niż większość nicków. Oczywiście nie twierdze tutaj, że inni mają gorsze albo coś w tym stylu, ale jest on taki niecodzienny nieprawdaż ?

Pozdrawiam ;-)
Akolita - 2010-07-01, 16:21
:
tylkoontamstoi napisał/a:
ale jest on taki niecodzienny nieprawdaż

To zależy ile osób przywiązuje do tego większą wagę. Dla mnie na perwszy rzut oka ten nick wydawał się głupi :-P , ale mi jest wszystko- jedno.
The Shadow - 2010-07-01, 16:32
:
Akolita napisał/a:
To zależy ile osób przywiązuje do tego większą wagę. Dla mnie na perwszy rzut oka ten nick wydawał się głupi , ale mi jest wszystko- jedno.



Może dlatego, że nie grałeś w Morrowinda? To naprawdę świetna gra, po za tym, nick użytkownika do 'całości' się mało w jakim stopniu ma, dlatego więc, nie powinno się zwracać na To uwagi :)
bartem789 - 2010-07-24, 17:42
:
5 pierwszych liter to kawałek imienia.Reszta to popularny dopisek.
Dante - 2010-09-06, 13:11
:
Z gry Devil May Cry spodobalo mi sie imie glownego bohatera i tak juz zostalo.
Kisiel - 2010-09-06, 17:21
:
U mnie od pseudonimu.

The Shadow napisał/a:
Może dlatego, że nie grałeś w Morrowinda? To naprawdę świetna gra


świetna to mało powiedziane ;)