Akademia Wojny - forum

Hyde park - F1 - czyli Kubica Ruuuleeeeez!

bartman - 2010-08-30, 12:47
:
Dawno tu nie pisałem. Trzecie miejsce Kubicy w szalonym GP Belgii. Deszcz, wypadki, niespodzianki i wielkie emocje. Było na co popatrzeć. Fajnie, że Renault ma w końcu F-dukt, od razu przełożyło się to na wyniki. Zresztą jazda Petrova też to pokazuje. Natomiast Vettela chyba wszyscy zaczynają mieć dość - ma ogromny talent - ale wybujałe ego i brawura wpędzają go w kłopoty. Może dojrzeje i trochę ochłonie, kiedyś..
LaEa - 2010-08-30, 13:22
:
Szkoda bo mógł być drugi, tylko chwila dekoncentracji i miejsce stracone. Ale ogółem jestem zadowolony, miał bardzo dobre tempo, powoli doganiał Hamiltona. A Vettel, no cóż, zawsze będzie negatywną postacią w F1.
Xeno - 2010-08-30, 13:51
:
Brawa dla Kubicy za 3 miejsce. Vettelowi uderzyła woda sodowa do głowy, ale za czasem na pewno zmądrzeje.
bartman - 2011-02-23, 12:06
:
Kubica Show!

http://euro2008.blox.pl/2...bicy-wideo.html


Cholernie szkoda tego Kubicy. Lekarze mówią o roku rehabilitacji, kibice liczą, że może 6 mies. wystarczy dla naszego Iron Man-a ;-)
Na razie skorzystał Heidfeld i to bardzo, bo zapowiada się na udany sezon Renault.
Nowy bolid, a szczególnie nowa konstrukcja wydechu może im dawać pewną przewagę.