Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Lord Haart

Michał3103 - 2008-07-21, 01:21
:
Ciekawe, ciekawe... jakby ktoś znał linka z historią HOMM, żebym sobie o tej całej Erathii, Ninghonie, Ironfistach i tym wszystkim mógł poczytać to bym się cieszył ;-)
PeseiK - 2008-07-21, 01:22
:
Ja również... Pogubiłem się w tym wszystkim ;)
Michał3103 - 2008-07-21, 01:25
:
Oooo... nie jestem jedynym nocnym zwierzęciem na tym forum ;-)
PeseiK - 2008-07-21, 01:35
:
Atos napisał/a:
Oooo... nie jestem jedynym nocnym zwierzęciem na tym forum ;-)


Do łóżka mi jeszcze nieprędko ;-)

Edit (1:59)

A jednak :mrgreen:
Morhad - 2008-07-21, 09:17
:
Atos napisał/a:
Ciekawe, ciekawe... jakby ktoś znał linka z historią HOMM, żebym sobie o tej całej Erathii, Ninghonie, Ironfistach i tym wszystkim mógł poczytać to bym się cieszył ;-)

Istnieje kilka sposobów.
Zacznę od najciekawszego.
1.Kup sobie / ściągnij z internetu (niepotrzebne skreślić) gry MM 6 i 7 (ta pierwsza tylko w wersji angielskiej). Tam jest napisane sporo na ten temat.
2.Z Kwasowej Groty ściągnij program Resedit - pozwala on na różne zabawy z H3, między innymi wypakowanie plików (np. kampanii, filmików, czy obrazków) oraz modyfikowanie pewnych rzeczy (grafiki itd.). Po wyodrębnieniu kampanii otwórz je sobie Campaign Editorem, wyeksportuj wszystkie mapki - pooglądaj i poczytaj w zdarzeniach czasowych.
3.Możesz też na forum Kwasowej Groty poczytać wszystko na ten temat. Mędrcy jak Acid Dragon, czy Alamar dysponują większą wiedzą niż zwykli śmiertelnicy.
4.Na Wikipedii jest chronologia świata MM, lecz nieco nieczytelna (wg. mnie przynajmniej) i wybrakowana.
5.Link do mapy Enroth, a tu Antagrichu. Może to Ci trochę pomoże.