Akademia Wojny - forum

In The Wake of Gods - Patch Nowe ulepszenia

lol772 - 2008-04-22, 15:58
: Temat postu: Patch Nowe ulepszenia
Patch nowe ulepszenia - co o nim sądzicie?
Ja sądzę, że nie opłaca się go nawet instalować, bo zastępuje kilka naprawdę świetnych jednostek z prawdziwego WoG-a na nikłe badziewia.
Wog sam w sobie jest dobry i nie trzeba instalować żadnych patchów (oprócz PL).
3/10
Majer - 2008-04-22, 21:30
:
Jak nie nowe ulepszenia sa dobre urozmaicaja gre
Morhad - 2008-04-23, 15:40
:
Mógłbyś podać garść informacji na temat owych ulepszeń, lub choćby link z nimi?
lol772 - 2008-04-23, 15:51
:
http://www.wog.acidcave.net/upgrades.php
Ten patch daje tylko 3. poziom jednostek, ale tylko to w nim dobre, bo te jednostki to kompletne gorsze od chłopów kreatury.
Morhad - 2008-04-26, 21:49
:
OK. Chyba zaczynam rozumieć. To było już dawno, tyle, że po angielsku/rusku i dopiero teraz przełożyli na nasz język? Bo o tym, że np. gremlin ulepsza się na gremliołaja to wiedziałem, ale gdy miałem WoG, to nie mogłem zbudować tego budynku, który to umożliwiał. Czy mam rację? A może po prostu jest zły link?
Anonymous - 2008-04-27, 19:01
:
No co ty, to nie jest żaden patch, tylko mod :-) Lolu, nie wprowadzaj nas w błąd. :-)
Autorem jest Acid Dragon + jego pomagierzy. Wg mnie dodatkowe ulepszenia były świetnym pomysłem - wielu fanom zawsze tego brakowało. A samo wykonanie też można uznać za profesjonalne. Aha, i lolu nie narzekaj na potwory. Jak sama nazwa wskazuje, ten mod to nowe ulepszenia, a nie nowe jednostki. :-)
lol772 - 2008-04-28, 14:31
:
To dlaczego na Kwasowej Grocie nazywa się to patch Nowe Ulepszenia?
AA - 2008-07-05, 23:47
:
Witam! Jestem tu nowy i tylko przelotnie. Od niedawna mam WoG-a 3.58 F i Nowe Ulepszenia. Wiem, że na pewno dla was, doświadczonych graczy to jest oczywiste, ale ja tego nie wiem. Otóż przeglądałem setki stron i forów, ale nie znalazłem informacji, jak wybudować te wszystkie budynki ulepszeń w zamku. Dowiedziałem się tylko, że najpierw trzeba mieć wybudowany budynek zamek. Mogę co prawda zamieniać ich w forcie, ale nie wiem jak zrobić to w zamku. Czy trzeba mieć coś zaznaczone, albo coś innego wybudowane, czy jeszcze jakiś inny patch ściągnięty?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
AA - anonimowy abstynent :-D :-D :-D
lol772 - 2008-07-06, 10:30
:
To proste - kliknij prawym przyciskiem myszy na ratusz i tam będzie.
Shakti - 2008-07-06, 20:01
:
Wcześniej trzeba mieć postawione wszystkie budynki dla jednostek.
ziajok - 2008-08-13, 19:35
:
Moja nowa jednostka pt. dwugłowa żmija ehehe, tylko nie rozumiem, czemu nie mam mojego forum Moje wymyślone jednostki HoMM3. :cry:
Malekith - 2008-08-13, 19:40
:
Temat przeniesiono do nowego działu na forum.

Masz tu link do tego forum: http://www.heroes3.eu/forum/viewforum.php?f=31
Devil - 2009-01-01, 14:18
:
Bardzo dobry patch! Ważne, że lord piorunów wygląda inaczej, a nie prawie tak samo jak zwykły tytan.
Greez - 2009-01-24, 22:00
:
Dobra, a jakiś link, z którego można ściągnąć? To jest ten patch, co daje krawawe minotaury, nowy wygląd dla Gorynyczy i Smoka diamentowego itd.? Pod tym linkiem do Kwasowej Groty jest tylko opis moda/patcha, ale nie ma downloadu, a w downloadzie nie widziałem tego, więc jakby był ktoś tak miły i rzucił linkiem do moda i ewentualnego wymaganego skryptu? I tak btw. czy to współdziała z łatką polonizującą? Pozdro