Akademia Wojny - forum

Hyde park - Prince of Persia

Skwer - 2010-12-25, 22:32
:
Ogólnie w WW na walki z bossami najlepsze jest spowolnienie czasu. Z nim nie powinni Ci sprawić problemów. W 1 walce z Cesarzową pozwalaj wojowników których przyzywa bez spowolnienia i z nich piasek zostaw na Kalineę. Zbieraj też z dzbanów. Ogólnie polecam przejść ścieżką w której trzeba zbierać punkty - znacznie ciekawsza. Atos kiedyś jak mi tłumaczył co i jak podał link do poradnika gdzie ich szukać. Bez niego jest pewne, że coś ominiesz.

[ Dodano: 2010-12-25, 22:37 ]
Mi PoP nie chodzi odkąd wymieniłem kartę graficzną. Dostaje przyspieszenia i nie da się grać, a szkoda, bo chciałbym do niego powrócić. Swoją drogą to jedne z najlepszych gier jakie grałem 3 PoP na pewno znalazłyby się w top 10 moich gier i to nie na końcu:)
LaEa - 2010-12-25, 22:40
:
Jest ich 8 i możesz po nie się wrócić dopóki nie otworzysz otworzysz tej sali, a więc przez pół gry masz czas na zdobycie ich. Ja tam jedynie kilka pamiętam, ale ciężko wytłumaczyć je.
Paweł - 2010-12-25, 23:07
:
Ja za późno zorientowałem się, że aby walka finałowa była toczona z Dahaką trzeba odwiedzić wszystkie miejsca, w którym wydłużamy swoje życie. Próbowałem dotrzeć we wszystkie, ale do jednego nie mogłem, kilka odwiedziłem będąc Upiorem.

Spowolnienie jest genialne w walce z bossami.

yarzapp napisał/a:
ale dużym minusem było to, że za drugim jak je przechodziłem, to zajęło mi to około trzech godzin
Bo tak powinno być w takiej grze. Grasz kolejny raz, wszystko znasz na pamięć, nic cię nie zatrzyma. Ponadto tam trzeba iść cały czas przed siebie.
yarzapp - 2010-12-26, 08:56
:
Mówicie, że zakończenie zależy od tego, czy zbiorę wszystkie dopaki do życia? Coś mi siostra o tym wspominała i chyba jest ich 9, a nie 8, jak twierdzi LaEa. Póki co mam 7 i co najmniej jedno miejsce, gdzie zamierzam wrócić z mieczem rozwalającym ściany, więc możliwe, że uda mi się ta sztuka. Jeszcze jedno pytanie, a czy od zebrania wszystkich grafik też coś zależy?
Skwer - 2010-12-26, 12:03
:
Będziesz mógł dzięki temu przejść grę w 100 procentach, ale na fabułę to nie wpływa.
yarzapp - 2010-12-27, 15:03
:
Zdobyłem chyba wszystkie dopaki do życia i utknąłem teraz na walce z tym cholernym bykiem, trochę mnie póki co ona przerasta...

Na marginesie, zwróciliście uwagę na to, że Dahaka mówi wspak?
LaEa - 2010-12-27, 16:40
:
Nie jestem dobry z angielskiego, więc za bardzo nie rozumiem co on mówi, a dahaka jest prosty, łatwiejszy od Kaileny.
Skwer - 2010-12-28, 07:35
:
yarzapp napisał/a:
Zdobyłem chyba wszystkie dopaki do życia i utknąłem teraz na walce z tym cholernym bykiem, trochę mnie póki co ona przerasta...

Jego też bijemy na spowolnieniu.
LaEa - 2010-12-28, 14:35
:
Lepiej na furii. Włączamy pierwszą furię, po tym on będzie trzymał się krawędzi, druga furia, potem zbieramy piaski, trzecia furia i koniec.