Akademia Wojny - forum

Konkurs Kolegium Magii - Magia Natury

Pioter ziom - 2008-05-04, 13:23
:
Obrazki. Hehe, złe tło, zbyt naturalne. A powinno być hirołsowo naturalne.
Anonymous - 2008-05-04, 13:32
:
Ho ho, walka między chaosem a pseudonaturą robi się coraz bardziej zaciekła..

Doceniam zastosowanie ilustracji (chociaż z drugiej strony nie sztuka odpalić Google Grafika :-P ).
Eragon jako nazwa klasy bohatera to zdecydowana przesada - czyste zerżnięcie robione na szybko. Kula trawy? Brzmi zabawnie, a wygląda jeszcze zabawniej :-)
Jeżeli za standard przyjmiemy MSB pawła, to nie jest źle :-P

Jednak strzeż się, bo chaos nieustannie rośnie w potęgę...
Majer - 2008-05-04, 14:05
:
Heh ja nie mówię że nie wiadomo co to jest lecz jednak musiałem te obrazki dobrze przyciąć i wyrównać. Szukałem jakiegoś kolesia z kapturem na koniu jako Druid czy coś lecz nie znalazłem nic interesującego.Pioter nie jest łatwo obrazków podobnych do H3 wyszukać i ja to robiłem już dosyć późno ale ogółem co źle wyszło jak tak postaram się lepiej.
Pioter ziom - 2008-05-04, 15:10
:
Istnieje coś takiego co się nazywa paint. odrobina wolnego czasu i...
Majer - 2008-05-04, 15:30
:
Czy ty sugerujesz że ja miałbym narysować artefakty?? Buhahahaha nie mam talentu i nie będę na to tyle czasu tracił. Narysuj jeden Artefakt sam przez painta to masz u mnie dużego plusa
lol772 - 2008-05-04, 15:36
:
Paint hhhhm Lepszy photoshop albo gimp bo paint jest dla windowsowców którzy myślą że paint to jedyny program do rysowania a IE to jedyna przeglądarka internetowa.
Pioter ziom - 2008-05-04, 16:11
:
xD xD a ty masz Linuksa taaaaak... ale tylko painta mam... xD
lol772 - 2008-05-05, 14:43
:
Ściągnij gimpa naprawdę dobry program
Morhad - 2008-05-06, 10:11
:
Cytat:
1. Eragon - są to jeźdźcy smoków ściśle związani z Magią Natury.
Ich statystyki atak 0 obrona 0 moc 4 wiedza 2
Umiejętności specjalne - premia podczas walki ze smokami, zwiększone punkty ruchu.

No to mi się zdecydowanie nie podoba. Jak już zrobiłeś tyle, to mógłbyś wymyśleć i drugą klasę herosa. Tylko, czy jest to konieczne?
Przecież bohaterowie reprezentują zamki, a nie rodzaje magii, więc nie ma sensu tworzyć nowych ich klas na potrzeby jednego rodzaju czarowania.