Akademia Wojny - forum

Jednostki - Meduza królewska vs kapłan

Paweł - 2008-10-23, 19:51
:
wojter9 napisał/a:
kapłan

A może jednak meduza koleś...
Nie wiem czy ci wierzyć... przedstaw mi choć jeden dowód kolego.
wojter9 - 2008-10-23, 21:20
:
wytrzymałość o 5 większa, atak i obrona większe, więcej strzał, lepszy damage...
Paweł - 2008-10-23, 21:26
:
wojter9 napisał/a:
wytrzymałość o 5 większa, atak i obrona większe, więcej strzał, lepszy damage...

Widzisz kolego to nie było takie trudne... prawię mnie przekonałeś, ale wymieniłeś tylko zalety Kapłana, a o meduzie już nie wspomniałeś nic... wiesz, że prawię robi wielką różnice?
Powinieneś też dodać, że Meduza ma większy przyrost i ma lepsze umiejętności dodatkowe...
Michał3103 - 2008-10-24, 18:18
:
Na mapie bardziej boję się Meduzy. Bez uleczenia albo rozproszenia może mi strasznie napsuć krwi. Argument, że są to czary łatwo dostępne jest niepełny bo z kolei w walce z armią z bohem albo wyłączona zostaje jednostka albo możliwość użycia lepszego czaru. Kapłan mi takiego bajzlu nie zrobi.
lady - 2009-06-28, 09:48
:
wedlug mnie kaplan jest silniejszy a szczegolnie w walce wrecz
altaeir - 2009-06-28, 11:44
:
Nienawidzę meduz!!Powstrzymam się od wulgaryzmu,ale zawsze mnie zamieniają w kamień i potem mi zabijają te lepsze jednostki.Po prostu suki...Meduza może wygrać z kapłanem przyrostem tak sobie myślę,ale ogólnie skończą jej się strzały i będzie musiała podejść,kapłani będą cały czas nawalać w pewnym momencie z pełnej strzały,a na końcu mają 100% w walce wręcz,wiec mają duże szanse wygrać.Wstrzymuję się od głosu.
Paweł - 2009-06-28, 15:12
:
Jest jedna zasada, gdy gramy Lochem, wiesz jaka? Może Ci powiem- należy jak najszybciej kupić wózek z amunicją, który czyni Meduzy czymś więcej niż badziewiem, strzelającym. Meduza strzela przyzwoicie- przyznam, dodatkowa cecha to- skamienienie, co jest bardzo lubiane przeze mnie. 8-)
altaeir - 2009-06-28, 15:13
:
Paweł no to zapomniałeś o tej zasadzie gdy graliśmy 8-) Są badziewiem,bo wózek mogę zniszczyć byle gównianym czarem.
Paweł - 2009-06-28, 15:16
:
altaeir napisał/a:
Paweł no to zapomniałeś o tej zasadzie gdy graliśmy 8-) Są badziewiem,bo wózek mogę zniszczć byle gównianym czarem.


Nie miałem go skąd zaciągnąć gościu. Jeżeli chcesz marnować turę możliwości posłużenia się czarem, aby zniszczyć wózek- proszę bardzo. 8-)
altaeir - 2009-06-28, 15:18
:
W Towerze są wózki z amunicją.Jeśli nie mam żadnej magi mass to spokojnie mogę przywalic w wózek.
Paweł - 2009-06-28, 15:22
:
altaeir napisał/a:
W Towerze są wózki z amunicją.Jeśli nie mam żadnej magi mass to spokojnie mogę przywalic w wózek.

Wiem.... Było nie było wózek przydaje się nawet w walce z neutralami. Pamiętam kiedyś jak 4 Meduzami, 5 Obserwatorami i 2 Harpiami rozwaliłem 85 Drzewców- bez wózka raczej, by mi nie chciało się tego robić, ponieważ same Harpie za słabo, by biły.
lady - 2009-06-28, 15:25
:
Pawel to by bylo niemozliwe bez wozka rozwalic 85 drzewcow 9 jednostkami strzelajacymi z wozkiem to spoko

a co do kaplana to jest duzo lepsza jednostka niz meduza
Paweł - 2009-06-28, 15:28
:
Mógłbym się pobawić trochę Harpiami Wiedźmami :-P
Lecz to trwało, by zbyt długo i prawdopodobnie nerwy, by mi w końcu puściły. ;-)
naprawdę nie znasz grypsu z Harpiami Wiedźmami?
lady - 2009-06-28, 15:37
:
Paweł nie znam sie na grypsach

sprawdzcie sobie staty i porownajcie

meduza krolewska
atak 10
obrona 10
obrazenia 6-8
zycie 30
szybkosc 6

kaplan
atak 12
obrona 10
obrazenia 10-12
zycie 30
szybkosc 7

staty mowia same za siebie do tego w walce wrecz kaplan jest silniejszy pomimo tego ze meduza moze zamienic cie w kamien . Moim zdaniem wygrywa kaplan
nick194 - 2009-06-28, 15:39
:
Ale liczebnością zawsze masz więcej Meduz, moim faworytem itak jest kapłan (tylko raz zdarzyło mi się że straciłem wszystkie strzały - meduzami, nigdy więcej czegoś takiego nie miałem)