Akademia Wojny - forum

Hyde park - Co pić jeśli pić ?

Michał3103 - 2008-04-07, 21:46
: Temat postu: Co pić jeśli pić ?
Zainspirował mnie shoutbox. Filmy przegadane, muza przegadana, gry przegadane, a tak ważny temat jak ten nie? Czas to zmienić! Niepełnoletnich proszę o niezabieranie głosu bez nadzoru osób dorosłych ;-) :lol:

Oczywiście o alkoholach mowa. Ja przyznam się, że tak jeszcze 3 lata temu byłem totalnym abstynentem, aż do okresu studiów nie kosztowałem piwa. Incydentalnie wino. Ale ludzie się zmieniają i teraz pije wszystko co mi się nawinie pod rękę. :-) Z piwa głównie Warka Strong albo Tyskie (jak chodziłem do knajpy na mecze to w "mojej" knajpie Warki nie było). Z wódek balsam pomorski jest super. Z drinków całkiem niezłe jest cannari. A z win tanie wina z dolnej półki :-D Serio uważam, że są pyszne, tylko mocno niedoceniane.

A zatem... co piją? Ile piją? Po co piją? I czy w ogóle piją... a jeśli nie \ tak to dlaczego? W sumie ten dział nazywa się "tawerną" więc dziwie się, że jeszcze takiego tematu nie ma ;-)
[GA]Kamil39 - 2008-04-07, 21:58
:
Wodki nie pije narazie w duzych ilosciach, z piwa to tylko warka strong ( slodkie.. 8-) ).Tanie wina to jest porazka pic,kojarzami sie z menelami pod monopolowym co S*R*A*J*A pod siebie- takie sprostowanie .
Paweł - 2008-04-07, 22:23
:
Ja jak piłem tanie wino to odczuwałem smak tzw. siarki jest nie dobre.Najlepsze jest Piwo głównie Warka strong.Wódki nie lubię!
Morgan-Ghost - 2008-04-08, 12:07
:
Wódka - najlepiej ukraińska, dobra i tania ;-)
lol772 - 2008-04-08, 15:17
:
a z polskich to bimber tylko piłem(troche chciałem spróbować xD)
nawet mocny a dobre jest tanie wino gold i leśny dzban
Michał3103 - 2008-04-08, 18:31
:
Dzban znam, niezłe. Golda nie kojarzę. Jest też jabol dobry dla Tarnuma- nazywa sie Platon ;-) Pyszne nalewki owocowe robił mój wujek, z kolei inna osoba zrobiła trunek na bazie cukierków "kukułek" i to też jest totalna rewelacja. Co do jabcoków to Adolf wspomniał o ich najważniejszym elemencie: o opinii. Wiele osób, które znam na widok tanich win krzywi się. A jak pytam: czy kosztowały odp: nie, bo to jest dla meneli. A skąd wiedzą czy to takie niedobre skoro nigdy nie piły?

Wódkę pijam od niedawna, duet wyborowa + cola jest zabójczy i niewiele mogę go wypić, bo mi odbija ;-)
Paweł - 2008-04-08, 18:40
:
Dobry jest też Koniak i Wishi.Bimber jak dla mnie jest dużo lepszy od Wódki. Fajnie się destyluje.
No ale do bimbru potrzebny jest Gęsior.
Majer - 2008-04-08, 19:18
:
Heh temat dla mnie z piwek to Lech premium,heineken, Warka Czerwona. Wodek Bols.Finlandia,Absolwent,Wyborowa,Polish Wódka. A z winek cherry innych nie pilem wiec nie oceniam A i z piw tanie i dobre Volt niecale 2 zl naprawde zarabste
mcin - 2008-04-09, 18:31
:
a mnie wszędzie za debila uznają, bo z wyboru jestem zdeklarowanym abstynentem ;-)
Michał3103 - 2008-04-09, 18:57
:
Współczuje, znam to. Mnie też za takiego uważali. Do teraz nie kapuje jakim prawem niepicie jest uważane za wadę. Odwagi towarzyszu ;-)
Majer - 2008-04-09, 23:21
:
Bo to jest Polska i kazdy pije ?
Michał3103 - 2008-04-10, 19:21
:
Bo to jest Polska i każdy kto jest inny jest gorszy ?
Majer - 2008-04-11, 13:17
:
Ludzi sie tak nie powinno oceniac ale niestety w wiekszosci przypadkow w Polsce tak jest. Ja np. nie toleruje gejow bo zygac mi sie chce jak widze 2 facetow idacych za reke lub calujacych sie. A moja innosc to zekomo jestem katolikiem chodze na religie itp. ale w kosciele juz mnie z 1,5 roku nie bylo i uwazam siebie za ateiste
mcin - 2008-04-11, 13:39
:
wg mnie można czegoś nie lubić lub uwarzac to za co najmniej powalone(jak gejostwo), ale nie trzeba się od razu nabijać. co prawda za równouprawnieniem nie jestem ale żyć też mogą.
Michał3103 - 2008-04-11, 13:56
:
"Bo to jest Polska i każdy kto jest inny jest gorszy ?"- autocytat.

Bo lepszego komentarza jakoś wciąż nie mam, ten pasuje.
Majer, a dwie lesbijki na ulicy by ci pewnie nie przeszkadzały?

Od lat jestem zdeklarowanym ateistą.