Akademia Wojny - forum

Jednostki - Czempion vs jednorożec bitewny

Paweł - 2008-03-17, 16:30
: Temat postu: Czempion vs jednorożec bitewny
Czempion vs Jednorożec bitewny. Kto waszym zdaniem wygra to starcie? Według mnie większe szanse ma Czempion.
[GA]Kamil39 - 2008-03-17, 16:37
:
jednorozec, jego aura +mozliwosc oslepienia
Lord Kloszardes - 2008-03-17, 16:51
:
Jednorożec Bitewny lepszy.
Paweł - 2008-03-17, 17:37
:
Niestety ale Czempion bez problemu rozwali Bitewnego jednorożca.
Wydaję mi się że Czempion zaatakuje pierwszy.
Lepszy statystyki.
Większe obrażenia no i ta premia podczas walki.
Shakti - 2008-03-17, 18:57
:
Do tego czempion ma tańszy budynek, można go ulepszyc za darmo na mapie, a w mieście jego budynek przedłuża punkty ruchu.
Oślepienie jednorożca za rzadko wchodzi.
Aura nie chroni przed zaklęciami "grupowymi"
Nie widzę pola na którym jednorożec byłby znacząco lepszy.
[GA]Kamil39 - 2008-03-17, 19:02
:
jednorozec jest bardziej pozyteczny na polu walki niz czempion.moze zadko wchodzi oslepienie ,ale napewno czesciej niz czempionowi <hhaha> :-)
Shakti - 2008-03-17, 19:16
:
No cóż, muszę przyznac, że jednorożec ma nieco większą szansę na rzucenie oślepienia - pewnie jakieś 10%, no ale jest.
Gdy rozpędzisz się czempionem to nie ma sobie równych. Wystarczy uważac na enty i wymiatamy wszystko poniżej 7 poziomu.
Grałem dużo bastionem i nigdy nie polegałem na jednorożcach. Trzonem były centaury i enty, a w Zamku czempionem można naprawdę dużo zrobic.
lol772 - 2008-03-17, 19:17
:
Dla czempiona oślepienie nie jest potrzebne bo zabija 1 uderzeniem!
Skwer - 2008-03-18, 09:11
:
w moim pojedynku jednorożca z czempionem...
czempion wygrał, choć jednorożec 3x użył oślepienia... w pojedynkach te oślepienie działa tak jakby powstrzymywał kontratak...
Pioter ziom - 2008-03-18, 10:28
:
Ja powiem tak:
Obie jednostki są cool. :-)
A, jednak aura anty magiczna jest taka dobra, że.... przykład: gram se w kampanie z Gelu ostatnia misja... z początku jak grałem puszczali implozję na strzelców i straty były ogromne, ale jak podszedłem jednorożcem bitewnym do strzelców to ani oślepienia ani implozji...
Shakti - 2008-03-18, 18:55
:
I czekałeś "se" tymi jednorożcami przy strzelcach tak do końca bitwy?
Przeciwnik jeździł po polu bitwy 7-oma jednostkami, a Tobie wystaczyło 6, tak?
Majer - 2008-10-23, 19:44
:
Niby tak lecz 2 umiejetnosci Jednorozca są kozazkie oslepienie i ochorna przed czarami takie rzeczy moga dupe uratowac w czasie walki
Azure Dragon - 2010-01-15, 18:18
:
Jeśli chodzi o walkę 1vs1 to aura anty g zrobi a nawet jeśli coś będzie stać koło jednorożca to i tak jest 20% szansy na zatrzymanie zaklęcia.Ja robiłem testy 80vs80 i czempion był lepszy
Gandalf - 2010-01-15, 18:30
:
Azure Dragon napisał/a:
Jeśli chodzi o walkę 1vs1
Takie testy nie mają raczej żadnego sensu, ponieważ w prawdziwej grze nigdy nie dojdzie do starcia między takimi ilościami jednostek, a poza tym i tak pokarzą one tylko siłę jednostek, nie zaś ich przydatność (która wynika nie tylko z siły, ale też np. z dostępności i ceny oraz zdolności dodatkowych, które nie zawsze mają bezpośredni związek z siłą). Testy 80 vs 80 i wszelkie inne x vs x też są bez sensu - tutaj głównie ze względu na drugi z podanych przeze mnie powodów. Np. w takim teście golemy pokonałyby ważki, ale ja i tak wolę mieć ważki w armii, ponieważ są przydatniejsze i nie spowalniają tak bohatera. ;-)
Leance - 2010-01-16, 17:54
:
Obrażenia i statystyki jednorożca nie są tak tragiczne. Ale i tak wybrałbym czempiona - umiejętności jednorożca wchodzą zbyt rzadko, aby uznać go za potęgę w armii.