Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Oceny

Polonista - 2023-07-19, 22:14
: Temat postu: Oceny
Ostatnio odwiedziłem poczekalnię, aby zobaczyć czy niema czegoś ciekawego. Okazało się, że kolega Begrezen nie zna się na Herosach, bo nie podoba mu się „super???” mapa oceniona na 6-tkę. Obok znalazłem lepszy kwiatek, mapkę XL, którą ktoś przeszedł niecałą godzinę i zdążył wystawić ocenę. Proponuję zgłosić tego gracza do Księgo Guinnessa. Po takim wszystkim odechciewa się wszystkiego. Jeszcze raz chciałbym podnieść kwestię oceniania map. Czy nie można przyjąć zasad oceniania z ostatniego konkursu?
Begrezen - 2023-07-20, 13:32
: Temat postu: Re: Oceny
Polonista napisał/a:
Ostatnio odwiedziłem poczekalnię, aby zobaczyć czy niema czegoś ciekawego. Okazało się, że kolega Begrezen nie zna się na Herosach, bo nie podoba mu się „super???” mapa oceniona na 6-tkę.


oceniona na "6-stke" przez jakiegos randoma, najpewniej autora mapy. no ale masz rację, anonimowa ocena randoma jest warta więcej od recenzji jakiegoś tam nieznanego mapmakera co nie umie mapek robić hehe.

Polonista napisał/a:
Obok znalazłem lepszy kwiatek, mapkę XL, którą ktoś przeszedł niecałą godzinę i zdążył wystawić ocenę. Proponuję zgłosić tego gracza do Księgo Guinnessa. Po takim wszystkim odechciewa się wszystkiego. Jeszcze raz chciałbym podnieść kwestię oceniania map. Czy nie można przyjąć zasad oceniania z ostatniego konkursu?


nie można, bo mbeh ma dużo prywatnych spraw na głowie i nie ma czasu na pierdoły, takie jak wysyłka zaległych nagród z mapmakera, bądź też poprawienie miliona rzeczy na tym zdechłym portalu, o których pisałem mu przez xxx lat. ale spokojnie, są na liście rzeczy do zrobienia i w jakieś alternatywnej rzeczywistości mbehu pracuje nad AW jak opętany.