Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Jak grać na 200%

Kobra - 2019-04-28, 13:19
: Temat postu: Jak grać na 200%
Z uwagi, że jest to mój pierwszy post na forum siemanko wszystkim. Mam takie pytanie do doświadczonych graczy jaką taktykę gry stosujecie grając na 200%. Pytam bo grając ostatnio z ciekawości na 200% (na ogół gram na góra 120%) od razu po udanej próbie zdobycia zamku zaatakował mnie wrogi bohater z 2 razy większą ilością jednostek na poszczególnych poziomach i stąd moje pytanie jak radzicie sobie w takich sytuacjach, aby nie bawić się z komputerem w kotka i myszkę
Z góry dzięki za odpowiedź.
hrabo - 2019-05-15, 22:46
:
Jeśli grasz losowe mapy i nie wyrabiasz ze zdobyciem surowców, to zagraj Nekropolis z Galthranem, armię zdobędziesz zabijając neutrale. Jeśli scenariusze to pewnie zależy od mapy. Możesz obejrzeć też jakichś mocnych graczy na yt/twitchu grających pvp na 200%, rzadko się tak gra, ale na pewno coś znajdziesz.
ToWeRH3 - 2019-05-16, 18:49
:
1) Nie przeskakuj od razu ze 100% na 200%! Zagraj najpierw 130, a jak się poczujesz pewnie, to przejdź na 160, a dopiero stamtąd na 200.
2) Bierz do gry zamek/bohatera, którego znasz i lubisz. Nie randomy, bo na będzie ci ciężej.
3) Zacznij od map nakierowanych na wolną eksplorację, z dużą ilością golda/surowców w strefie startowej.
4) Zacznij od rozbudowy zamku (nie bierz exp ze skrzynek), przede wszystkim wojo. Kapitol zostaw na później!
5) Obowiązkowo 1-2-3 scoutów, nie możesz main'em tracić ruchu (chociaż przy przy mapach na wolną eksplorację jedna kratka w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy).
6) Main'a expimy na neutralach (tu już nie pozwalamy im uciekać, no chyba że trafi ci się np. wiele kuszników, tym lepiej pozwolić uciec, niż tracić na nich wojo, ale takie gnole/chochliki/impy tępimy bez litości).
7) Ale przede wszystkim i tak punkt 1!!!