Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Mapy do H3 SOD multiplayer

Falconett - 2019-03-08, 23:35
: Temat postu: Mapy do H3 SOD multiplayer
Witajcie!

Ostatnimi czasy powróciłem do grania w H3 z kumplem.
Uwielbiamy mapy poziomu trudności "niemożliwy", najlepiej 2 ludzi vs 6 komputerów.

Ostatnio rozegraliśmy "Vanadias Ruler" - kapitalna mapa, szukam właśnie jakieś w podobnym klimacie.
Znacie mapy zajmujące możliwe dużo czasu?
Mamy z kumplem pewne wymagania:
-Brak narzuconej głównej postaci, zwłaszcza jeśli posiada ona statystyki powyżej 5/5/5/5 i przede wszystkim brak wybranych wszystkich drugorzędnych umiejętności
-Brak wczesnej interakcji między graczami a komputerem - lubimy walki z silnie rozbudowanymi armiami
-Im mniej wody tym lepiej
-Im bardziej wymagająca mapa tym lepiej
-wyłącznie poziom "niemożliwy"
-wyłącznie do wersji SOD

Śmiało wrzucajcie swoje propozycje! Mapy mogą być polsko, bądź anglojęzyczne.
Uwielbiamy H3 SoD i chętnie pogramy jak najwięcej mapek :)

Pozdrawiam,
Falconett.
Begrezen - 2019-03-09, 10:48
:
sprawdzałeś w dziale map? jest tam wyszukiwarka, można poszukać. fajne mapy w sojuszu i do tego sod? raczej niewiele jest takich, a jeśli są to mało znane. ten "sojusz" wiele map dyskredytuje, bo taki standardowy sojusz z botem z reguły psuje rozgrywkę i mapmakerzy tego unikają :-P
Falconett - 2019-03-09, 12:26
:
Mapy z reguły wyszukuję tutaj "maps4heroes.com", ogrom z nich niestety zawiera postaci z ustalonymi wszystkimi umiejętnościami, bądź staty rzędu 50/50/30/30 na początek, niezbyt nam to podchodzi.
Najbardziej lubimy SOD ponieważ HotA wybitnie nie przypadł nam do gustu, być może przejrzymy jeszcze WoG ale brakuje nieco czasu na poważne przejrzenie wszelkich polecanych modów. SOD ma ten plus, że jeszcze mam go z płyty Złotej Edycji Heroes (I, II Gold, III SoD) sentyment robi swoje :D dziwne, że ta płyta jeszcze działa, ale ostatnio zrobiłem jej obraz i przechowuje na wypadek gdy DVD uzna, że już nie da rady :)
Sojusz z botem? Chodziło mi o grę gdzie w sojuszu jestem ja i kumpel kontra sojusz 6 botów, boty mogą nie mieć sojuszu, jeśli dzięki temu grają lepiej (a tego nie wiem).
Pozdrawiam!
Begrezen - 2019-03-09, 13:17
:
Miałem na myśli dział map na tej stronie, na której właśnie jesteśmy ^^
Sojusz z graczem dla dwóch osób = sojusz z botem w grze dla pojedynczego gracza.
A jeśl hota nie przypadł wam do gustu to nie oczekiwałbym wiele po wogu xd Może prędzej Succession Wars (heroe2 na silniku heroes3).
Falconett - 2019-03-09, 17:00
:
Na Waszej stronie znalazłem dzisiaj mapę "Wielka Wojna" i będziemy z kolegą ogrywać :) Na pierwszy rzut oka wygląda obiecująco (mapa, nie kolega).
Clanger - 2019-05-21, 12:01
:
a skąd wyście się urwały dziewczyneczki? xD
Leance - 2019-05-21, 14:20
:
z dzialu marketingu providenta
krzemo, wiesz, co z nimi zrobic
krzemo - 2019-07-14, 15:05
:
ano wiem, wystarczyły 2 miechy i juz usuwam!