Akademia Wojny - forum

Multiplayer - Losowość w multi + HotA

andriij - 2019-01-03, 09:27
: Temat postu: Losowość w multi + HotA
Pierwszy raz grałem z kumplami w Multi + Horn of the Abyss .

Wiem, że HotA jest bardzo nastawiony na zminimalizowanie losowości w grze.
Rzeczywiście dużo jest takich rozwiązań (przykładowo w chacie czaronicy można przyjąć bądź teraz odrzucić umiejętność ).

Niemniej jednak wczoraj kiedy graliśmy na random map - template jebuss cross doszło do sytuacji że neutralne zamki obok mnie były różne, natomiast kumple trafili na jeden identyczny co generalnie zdyswalifikowało mnie (ja miałem necro, zamek, inferfno. Kumpel - necro, necro, lochy).

Przypominam, że jebuss cross to template bardzo nastawiony na multi (gracze w rogach, po środku pustynia).
Czy w tym kontekście jest jakieś może rozwiązanie? Wiecie jak sprawić aby sytuacja zamkowa w multi była równa?
Begrezen - 2019-01-03, 13:42
: Temat postu: Re: Losowość w multi + HotA
andriij napisał/a:
Wiecie jak sprawić aby sytuacja zamkowa w multi była równa?

mirror jebus - macie takie same zamki, strefy, strażników, wszystko(oprócz bohaterów), bardziej równo się nie da ;d
Cez - 2019-01-05, 09:27
: Temat postu: Re: Losowość w multi + HotA
Begrezen napisał/a:
andriij napisał/a:
Wiecie jak sprawić aby sytuacja zamkowa w multi była równa?

mirror jebus - macie takie same zamki, strefy, strażników, wszystko(oprócz bohaterów), bardziej równo się nie da ;d


Ale Mirror jest tylko dla dwóch graczy, a on chce popykać z ziomkami, więc raczej odpada, jeśli chodzi o kilkuosobowy. Choć to racja, bo losowości nie wyeliminuje się w inny sposób. Moim zdaniem powinna ono pozostać w pewnym zakresie, aby gra była mniej przewidywalna - była po części rozrywką, a po części wyzwaniem.
Ravciozo - 2019-01-05, 11:47
:
1) Jest mirror jc 2v2
2) akurat neutralne miasta na respie na jc bardzo mało zmieniają - grając czymkolwiek, prawie zawsze loch to najlepsza opcja dla neutralnego miasta, tower i conf też są spoko - niezależnie od tego czym grasz
Xeno - 2019-01-07, 13:53
:
Miasto tej samej frakcji wiele nie zmienia na jebusie, chyba że gra wam się dłuży.