Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - skąd wziąć edytor map?

Pacinni12 - 2018-07-05, 23:43
: Temat postu: skąd wziąć edytor map?
Siemanko przychodzę do was z prośbą mianowicie chciałem stworzyc mape ale Plyta z grą i edytorem gdzies mi sie podziala czy jest jakaś opcja pobrania edytora?? Jeśli jest to prosze o link
Z góry dziękuję :-D
New Year - 2018-07-06, 12:22
:
http://heroescommunity.co....php3?TID=43775
Można w tym edytorze tworzyć mapy WoG, AB i RoE.
Rakso - 2018-07-06, 16:57
:
New Year napisał/a:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=43775
Można w tym edytorze tworzyć mapy WoG, AB i RoE.

Ten edytor nie działa samodzielnie, potrzebuje gry i na to zwykły edytor WoGa, który można dopiero zaktualizować na ten z tego linka. Nie ma szansy posiadania działającego edytora do gry bez jej plików.
New Year - 2018-07-06, 17:02
:
Rakso napisał/a:
Ten edytor nie działa samodzielnie, potrzebuje gry i na to zwykły edytor WoGa, który można dopiero zaktualizować na ten z tego linka. Nie ma szansy posiadania działającego edytora do gry bez jej plików.

???
Przecież on działa samodzielnie. Instrukcja mówi, że trzeba tylko pobrać żeby edytor zadziałał. Nawet sam autor mówi, że nie trzeba mieć zainstalowanego heroes 3.
Rakso - 2018-07-06, 17:56
:
Mam ten edytor i wcale tak nie jest. Zeby go zainstalować potrzebne było kilka plików wykonawczych z WoGa, więc musiałem uprzednio zainstalować WoGa razem z Erą, żeby dopiero móc go nadpisać nad klasyczny edytor WoGa. Inaczej nie chciał odpalić.
New Year - 2018-07-06, 18:06
:
Rakso napisał/a:
Mam ten edytor i wcale tak nie jest. Zeby go zainstalować potrzebne było kilka plików wykonawczych z WoGa, więc musiałem uprzednio zainstalować WoGa razem z Erą, żeby dopiero móc go nadpisać nad klasyczny edytor WoGa. Inaczej nie chciał odpalić.

Mam ten sam edytor i działa normalnie (a nie mam WoGa). Nie trzeba niczego zainstalować. Może pobrałeś edytor bez plików wykonawczych (w paczce są przecież pliki wykonawcze), albo coś innego poszło nie tak.
Rakso - 2018-07-06, 22:45
:
Właśnie pobrałem i jestem zaskoczony, że działa samodzielnie. Musiałem go pobrać, kiedy jeszcze miał niepełne pliki wykonawcze, co zmusiło mnie do zainstalowania WoGa. Przepraszam za komplikacje, byłem przekonany swojej racji :D