Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Brak kampani w Heroes III

Dreamer113 - 2018-03-22, 14:43
: Temat postu: Brak kampani w Heroes III
Hej, piszę z problemem, którym mam z grą niestety już któryś raz, nieprzerwanie.
Generalnie nie mogę grać w kampanie. Miałam zainstalowanego Heroesa III Złotą Edycję i grałam w kampanię, wchodzę któregoś dnia - zonk, po przejściu kampanii nie mogę zagrać w kolejną, co więcej w żadną inną również. Przycisk "rozpocznij" jest zakreskowany, nie można w niego kliknąć.
Ponowna instalacja nie pomogła, instalowałam i wersję piracką i legalną - niestety, w każdej to samo. Nie działa żadna kampania, z żadnego dodatku. Znaczy, nie mogę w nią zagrać. Mapy działają normalnie. I tu moje pytanie - czy mogę coś zrobić, jeśli tak, to co?
Mam laptopa z Windowsem 10, zmiana właściwości na 98 nie pomogła. :cry:
Podkreślam, że kiedyś kampanie działały normalnie, nagle przestałam mieć możliwość grania w nie. I nie mam pojęcia, z czego to może wynikać, czy mam jakiś program je blokujący, nie wiem.

Z góry dziękuję za odpowiedź, niestety nie znalazłam nigdzie rozwiązania tego problemu. Jeżeli powielam temat, to przepraszam i proszę Moderatorów o jego przeniesienie; nie widziałam tego konkretnego wątku na forum. ;-)

Edit: przy wchodzeniu w niektóre kampanię występuje dodatkowo błąd gry, jeszcze przed możliwością przeczytania opisu, tego okna, w którym jest przycisk (u mnie zakreskowany) "START" i "WSTECZ".
hrabo - 2018-03-22, 18:49
:
Zainstaluj HD moda, zazwyczaj pomaga na większość problemów z w10.
Dreamer113 - 2018-03-26, 21:38
:
Niestety, to nie to. :/
Zainstalowałam miliony modów, a kampanie wciąż nie idą.
New Year - 2018-03-26, 22:10
:
https://www.dropbox.com/s..._hq_rPsD3a?dl=0
Spróbuj włożyć pliki do folderu maps i odpalić kampanię poprzez kampania->dowolna.
Jeżeli nie pomoże to zainstaluj mod HoTA i spróbuj tam. Dodaje on wiele rzeczy, ale nie będą one zbytnio wpływać na jakość kampanii.
Dreamer113 - 2018-03-27, 22:27
:
Żaden ze sposobów nie zadziałał. :-( Niemniej, bardzo dziękuję za podpowiedzi.
Może przynajmniej nie położę roku na studiach z tym ograniczeniem. :lol: