Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Na jakiej wersji Heroes gracie?

piotrekz77 - 2018-03-04, 10:31
: Temat postu: Na jakiej wersji Heroes gracie?
Na jakiej wersji Heroes najczęściej gracie?
heroes3 - 2018-03-04, 10:55
:
Ale RoE, SoD i AB zawarte jest w Złotej Edycji i Complete.
Zaś HDEdition zawiera RoE.
Ja bym usunął cztery pierwsze opcje z ankiety, rozdzielił Złotą Edycję i Complete na dwie osobne odpowiedzi.
Bo chyba o to Ci chodziło w pytaniu, w jakie wydanie gry najczęściej gramy? (no chyba, że ja nie zrozumiałem pytania)

Bo jeśli pytasz się mnie o wydanie, w które najczęściej gram, to Złota Edycja, a w następnej kolejności HotA.
piotrekz77 - 2018-03-04, 13:30
:
Na pewno są osoby, które grają tylko w AB, i dla nich jest druga opcja. Tak samo z RoE, SoD i HDE.
New Year - 2018-03-04, 16:52
:
piotrekz77 napisał/a:
Na pewno są osoby, które grają tylko w AB, i dla nich jest druga opcja. Tak samo z RoE, SoD i HDE.

Jest też dla nich opcja "inne". Przecież nie stworzyłeś jej po to, żeby po prostu była? Moim zdaniem bez sensu jest się tak rozwidlać. Co z tego, że ktoś gra w taką wersję jak będą to pojedyncze osoby.

Wracając do tematu ja gram na SoD jeżeli gram w mapę SoD, Hota jeżeli gram w mapę Hota, WoG jeżeli gram w mapę WoG. Nie oddam więc głosu w ankiecie.
heroes3 - 2018-03-05, 08:59
:
piotrekz77 napisał/a:
Na pewno są osoby, które grają tylko w AB, i dla nich jest druga opcja. Tak samo z RoE, SoD i HDE.

Ja tam nie patrzę w jakiej wersji jest mapa RoE, SoD czy AB. Ważne, żeby była na dobrym poziomie. SoD ma pewną przewagę nad RoE i AB, no ale ważne żeby mapa była dobra i grywalna, a nie jakiej jest wersji.

New Year napisał/a:
gram na SoD jeżeli gram w mapę SoD, Hota jeżeli gram w mapę Hota, WoG jeżeli gram w mapę WoG

No tyle tylko, że ja się do WoG'a nie zniżam :mrgreen:

Wolę Złotą Edycję nad Complete.
Jakoś pozostaję też wierny SoD nad HotA. W HotA grywam (choć nie jakoś namiętnie), ale nie zawsze podobają mi się te drobne zmiany w stronę których poszła 1.5.1.
michal1410 - 2018-03-05, 15:07
:
Gram właściwie tylko na Horn of the Abyss
1. zazwyczaj jest to multiplayer w sojuszu przeciwko CPU - więc ze względu na możliwość gry symultanicznej - tylko ta wersja wchodzi w grę;
2. zgadzam się, że powinno się grać na wersji gry dla jakiej przygotowywana była mapa - ale to, że HotA poprawiła masą oczywistych błędów i dodała kilka równie oczywistych usprawnień - sprawia, że trudno mi się zmusić do grania inną wersją;
3. zmiana - "Wolnostojące siedliska kumulują swój przyrost" - powoduje, że ilość mechanicznych, powtarzalnych i nudnych czynności, które trzeba wykonywać w grze zmniejszyła się znacznie, więc powrotu do innej wersji raczej nie przeżyję.