Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Ilość jednostek u przeciwnika

crazeworm - 2017-12-14, 08:36
: Temat postu: Ilość jednostek u przeciwnika
Witam,
Widziałem na kilku streamach że zamiast wyświetlania ilości jednostek u przeciwnika jako opis jest podany przedział liczbowy. Czyli zamiast mało jest 1-4 a zamiast legion 1000-4000. Jest możliwość zmiany tego? teraz gram kampanię aby przypomnieć sobie zasady gry i strasznie denerwują mnie te opisy.
Dodam że posiadam wersje complete z goga + hd mod + dodatek Horn of the Abyss + spolszczenie do complete i dodatku.
Begrezen - 2017-12-14, 11:15
: Temat postu: Re: Ilość jednostek u przeciwnika
crazeworm napisał/a:
Jest możliwość zmiany tego?


nie.
no chyba, ze bedziesz mial w armii rozbojnikow albo czar wizje, wtedy zobaczysz dokladno liczbe wojsk 8-)
crazeworm - 2017-12-14, 11:20
:
To w jaki sposób np na streamie Tuttka zamiast few/kilka jest przedział liczbowy 1-4?
Nie potrzebuje dokładnej ilości tylko zamiast opisu mieć przedział liczbowy.
Begrezen - 2017-12-14, 11:35
:
crazeworm napisał/a:
To w jaki sposób np na streamie Tuttka zamiast few/kilka jest przedział liczbowy 1-4?
Nie potrzebuje dokładnej ilości tylko zamiast opisu mieć przedział liczbowy.


crazeworm napisał/a:
Czyli zamiast mało jest 1-4 a zamiast legion 1000-4000. Jest możliwość zmiany tego?

no to zastanów sie czego chcesz lol
u mnie tam zawsze jest przedział LICZBOWY na hocie
crazeworm - 2017-12-14, 11:43
:
Wydawało mi się że opisałem to dość jasno :mrgreen:
Zobaczeni może w wersji Complete nie ma takiej możliwości.
Amitamaru - 2017-12-14, 17:41
:
Czepiajcie się pojedynczych słówek zamiast pomóc...
Albo HDmod albo Hota samo w sobie wprowadza ten przedział, ale skoro taki ci nie działa to wrzuć plik z linku ze spoilera do folderu Data, na zwykłym h3 zawsze działało.
Spoiler:
--- Pokaż ---

https://ufile.io/qtjym

kolsek345 - 2017-12-15, 22:10
:
U mnie zaczeło pokazywac liczby jednostek na Hocie dopiero po zainstalowaniu spolszczenia 1412pl-beta-4.Wcześniej miałem to samo co Ty. Oczywiście plik araytxt.txt w Dacie tez mam wklejony oraz spolszczenie do HDmoda również zainstalowane.Próbuj ...
Lwikcrg - 2017-12-15, 22:23
:
Przecież już od dawna w oryginalnych wersjach bylo tak ze angl ver było z liczbami a w pl tylko określenia jak tak mocno ci to przeszkadza to wydrukuj notatkę z określeniami i ich wartością liczbową najprostsze sposoby zawsze najlepsze