Akademia Wojny - forum

Hyde park - kanał Youtube

Fobos - 2017-06-26, 21:16
: Temat postu: kanał Youtube
Siemaneczko. Jak źle zrobiłem wstawiając ten post do Hyde Parku to z góry przepraszam. Więc przejdźmy do rzeczy. Niedawno zacząłem regularnie robić transmisje na żywo z serii Heroes of Might & Magic 3 Chronicles. Jeśli ktoś byłby chętny przypomnieć sobie stare czasy tej oto serii, to zachęcam do obejrzenia moich ,,wypocin". Live jest codziennie około godziny 19, a aktualnie jestem na drugiej kampani z ośmiu. Serdecznie zapraszam :)
https://www.youtube.com/c...wNgj0mR3yWLguEA
hrabo - 2017-06-26, 22:17
:
Obejrzałem kawałek pierwszego odcinka. Strasznie mruczysz, niewiele z tego da się zrozumieć, mów głośniej i więcej, opisuj co robisz i co planujesz zrobić. Tak, jak jest teraz, nie bardzo chce się to oglądać:/ Drugą sprawą jest wykonanie walk, ale widziałem tylko pierwszą, to może nie powinienem na jej podstawie oceniać:P
Btw, po co zakładałeś nowe konto, skoro na MAW16 już byłeś jako Eliasz Bąk?
Fobos - 2017-06-27, 00:54
:
hrabo, założyłem konto, ponieważ zapomniałem hasla ;d. Walki mi wychodzą różnie. Zawsze robie ,,jedynki" a tutaj robienie takich jedynek trwa duzo czasu. Odnośnie mruczenia to postaram się mówić głośniej i wyraźniej, a za razem ściszyć mikrofon.
hrabo - 2017-06-27, 07:40
:
Jak masz opory, to zawsze możesz w ramach treningu głośno pogadać przed lustrem:D Zerknę później na inne odcinki.