Akademia Wojny - forum

Siemanko - Przywitaj się krótko, klimatycznie i z efektownym polotem ;)

Blackwood - 2016-12-28, 22:54
:
Witajcie jestem tu nowy i dopiero zaczynam grac w woga i horn of abys nawet niewiedzialem ze sa takie mody czy jak to nazwać.
Pozdrawiam all
Anna K. - 2017-01-09, 16:57
:
Czołem wszytskim :) wszytskiego dobrego w nowym roku kochaniii:D
JimiGun - 2017-01-21, 21:34
:
Witojcie syćka ! Tak sobie ostatnio wróciłem do grania w heroski i postanowiłem dołaczyć do was z nadzieja iż może znajdę tu chętnych do gry i miło spędzę wolny czas którego tak mało jest ...Pozdrowienia z podhala!!! Hej!!! ;-)
Lwikcrg - 2017-09-03, 15:17
:
Witam wszystkich!
Miałem się tu nigdy nie rejestrować moje pierwsze konto nzw się "Lwik" ale jak to mam w zwyczaju zapomniałem hasła :mrgreen:
Zarejestrowałem się tylko po to by za rok zrecenzowane przeze mnie mapy mogły mieć tą recenzję zaliczoną(w sensie ze mogłaby ona na coś wpłynąć).
tommy78 - 2017-11-13, 16:48
:
witam wszystkich, chetni do pogrania niech mnie szukaja na steamie jako Lucyphere1
Pozaczernia - 2019-03-07, 18:09
: Temat postu: Witam wszystkich
Witam Was serdecznie :-)
Mam na imię Karol. Oprócz pracy, moje prywatne zainteresowanie to kosmetyki i internet.
pozdro !
ToWeRH3 - 2019-03-15, 19:21
:
Rzadko tu bywam, bo do ściągania map nie potrzeba się logować, a forum średnio mnie interesuje (częściej znajdziecie mnie na Jaskini) ;-) Ale skoro już się zarejestrowałem, to witam wszystkich!
(czy było wystarczająco krótko i bez polotu? :lol: )
Clanger - 2019-05-21, 13:03
:
wyślesz mi zdjęcie swojego bicepsa?
dium210 - 2019-05-29, 18:44
:
Cześć wszystkim.

Wita Was gość, u którego HoMM 3 w wydaniu zwanym Złotą Edycją stał sobie nietykany kupę lat na półce i dopiero niedawno odkryłem tą grę naprawdę i utonąłem w niej skutecznie. Czemu popełniłem ten straszny błąd i dlaczego ta słynna gra w kompletnym wydaniu (z dodatkami) stała tak długo (ok 13 lat) niegrana na półce? Nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie, ale wydaje mi się, że pierwsze próby zapoznania się z nią były w moim wykonaniu na tyle nieudolne, że gra nie szła jak powinna. Nie poznałem wtedy pełnej mechaniki gry i takie banały jak używanie artefaktów, czy bardziej zaawansowanych czarów (szczególnie tych poza walką) były dla mnie niejasne, nie używałem ich i przez to po kilku wieczorach zapomniałem o grze.
Ostatnio nasyciwszy się grami akcji i np RPG chciałem pograć w coś gdzie wymóg myślenia, liczenie współczynników, tabelki itp. plus brak presji czasowej będą stanowiły fundament gry. No i po kilku próbach instalacji, a to Anno 2000 ileś tam, jakiejś wojennej strategii i czegoś jeszcze ze starych płyt CD Action - gdzie z racji na kapryśność dziesiątej windy nic nie chodziło, w odruchu ostatniej nadziei sięgnąłem po Heroes'ów. Tym razem solidnie przetrzepałem instrukcję, poradnik i przeszedłem uważnie misje treningowe i... wsiąkłem. Zniknąłem dla świata, a próba odessania się od komputera była skuteczna jedynie wtedy kiedy potrzeby fizjologiczne nie dawały się już dłużej odkładać na później. Już wiem, że poczciwa i stara gierka stała się moim przyjacielem pewnie na zawsze, bo poza samą mechaniką gry uwielbiam styl graficzny gier z tego okresu (przy Icewind Dale II straciłem pół życia) , a z tego co widzę gra żyje i ta strona to tego najlepszy dowód.

Tak więc witajcie serdecznie. ;)
DarkLuki - 2019-08-13, 04:01
:
Witam
Mam na imię Łukasz. Moja przygoda z heroesami zaczęła się w liceum czyli około 1996 roku, wówczas to zagrywałem sie w Heroes 2 na kólku komputerowym. Potem gdy wyszła trójka pamiętam, że kupiliśmy płytę z grą na spółę z kumplami na rynku od ruskich. Później lata mijały grałem sporo, ale też sporo przerw miałem. Obecnie wracam do heroesów co jakiś czas. Pozdrawiam serdecznie uzytkownikow tego forum.
Delulas - 2019-12-02, 10:40
:
Siemanko wszystkim serdecznie
Griffe - 2019-12-06, 01:52
:
Witam gorąco
Zulwatha - 2019-12-08, 18:09
:
Witam serdecznie wszystkich
Balena - 2019-12-09, 18:15
:
Witam gorąco was
Hurriedu - 2019-12-11, 12:20
:
Witam wszystkich gorąco