Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Antyporadniki z YT - czyli jak nie grać w H3

Dago - 2017-09-29, 13:39
:
Wyzwaliśmy się już na meczyk, neidługo powinien być :). Gra nieźle i mnie polkeca sowim widzom, trudno żebym nei chciał z nim zagrać :D
New Year - 2018-10-06, 21:52
:
Wiem, że temat dotyczy antyporadników, ale to co ja usłyszałem o pewnej mapie mnie bardzo mocno rozbawiło (od 4:54):
https://www.youtube.com/watch?v=9Wj_aU_6g9c

Kolejny kwiatek do całej kolekcji.
Ravciozo - 2018-10-06, 23:04
:
O CHOLERA, WYGRAŁO XDDDDD
Dzięki, New Year za tego linka, złoto!
Begrezen - 2018-10-07, 00:26
:
150 map zgłoszonych, kiedyś to były konkursy, nie to co teraz konkurs na 20 map :(
Leance - 2018-10-07, 16:51
:
Ogólnie zabawne są zachwyty Ignacego nad mapami, które na AW nawet by z poczekalni w 80% nie wyszły :D Puste, monotonne, kwadratowe "piękna mapka, doskonała do gry ze znajomymi".
Xeno - 2018-10-07, 19:56
:
Ignacy stawiał kapitol grając jebusa multi. Mnie już nic nie zdziwi.
heroes3 - 2018-10-07, 20:22
:
Jedyna chyba zaleta Ignacego, to to że o hirołsach w ogóle mówi. Czyli propaguje tą grę. Fajnie by było, żeby potem tacy ludzie trafiali na AW/JB i uczyli się stopniowo mapmakerstwa albo pvp, bo od Ignacego się tego nie nauczą ;-)
Xeno - 2018-10-07, 20:42
:
Hereos3, teraz rolę forum przejęły grupy na FB jeżeli chodzi o PVP. Ignacy od sławetnych streamów nic nie nagrywa. Jest teraz masa streamerów np. Dawidu91 czy chleb(daffodil).
Ravciozo - 2018-10-07, 20:50
:
Paradoksalnie, większa popularność tej gry zabiła poświęcone jej fora :/
heroes3 - 2018-10-07, 23:10
:
Ravciozo napisał/a:
Paradoksalnie, większa popularność tej gry zabiła poświęcone jej fora :/

Zbyt to wszystko upraszczasz. Wcześniej udzielałem się na wielu forach, nie tylko związanych z grami i nie tylko przy H3 nastąpiło przejście ludu z for do fb. To nie popularność gry zabiła fora, tylko wprowadzenie grup i czatów na pejsbuku.
SIRWilczek - 2018-10-07, 23:13
:
heroes3 napisał/a:
Ravciozo napisał/a:
Paradoksalnie, większa popularność tej gry zabiła poświęcone jej fora :/

Zbyt to wszystko upraszczasz. Wcześniej udzielałem się na wielu forach, nie tylko związanych z grami i nie tylko przy H3 nastąpiło przejście ludu z for do fb. To nie popularność gry zabiła fora, tylko wprowadzenie grup i czatów na pejsbuku.


Na forach po prostu siedzą teraz absolutni prosi, albo po prostu starzy wyjadacze, stąd stereotypy o kółkach wzajemnej adoracji :V
Plus jak na takiej grupce chociaż odrobine skrytykujesz (nawet konstruktywnie) gre innego człowieka to wszyscy cię atakują i nie da się prowadzić dyskusji
Xeno - 2018-10-07, 23:14
:
SIRWilczek napisał/a:
Plus jak na takiej grupce chociaż odrobine skrytykujesz (nawet konstruktywnie) gre innego człowieka to wszyscy cię atakują i nie da się prowadzić dyskusji

Na pvpawce jedziesz po innych jak leci i jeszcze dostajesz oklask :P
SIRWilczek - 2018-10-08, 16:28
:
Cytat:

Na pvpawce jedziesz po innych jak leci i jeszcze dostajesz oklask :P

Rly? Chyba musze się tam wybrać kiedyś
Ravciozo - 2018-10-09, 18:56
:
heroes3 napisał/a:
Ravciozo napisał/a:
Paradoksalnie, większa popularność tej gry zabiła poświęcone jej fora :/

Zbyt to wszystko upraszczasz. Wcześniej udzielałem się na wielu forach, nie tylko związanych z grami i nie tylko przy H3 nastąpiło przejście ludu z for do fb. To nie popularność gry zabiła fora, tylko wprowadzenie grup i czatów na pejsbuku.

No właśnie. Właśnie o to chodzi. Nie przechodzili masowo na FB, bo nie było popularności. Przy rozroście społeczności, na forach zrobiło się "zbyt ciasno" (chodzi o brak konieczności lurkowania dwóch stron naraz - tak to masz sprawy życiowe i h3 pod ręką zawsze) i ludzie się przenieśli. To był skrót myślowy, ale jedno jest niezaprzeczalną i jedyną możliwą konsekwencją drugiego, niestety