Akademia Wojny - forum

Propozycje - Liga klanów H3

Lion - 2007-11-04, 16:30
: Temat postu: Liga klanów H3
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje liga klanów Herosa 3? Jeśli tak to dajcie adres, a jeśli nie to może można by było stworzyć...
Pozdrawiam
mbehemot - 2007-11-05, 15:16
:
Nic mi o takiej lidze nie wiadomo, moze i jest, ale malo popularna. Fajnie by bylo cos takiego zorganizowac, bo klanów jest sporo (ok. 10) wiec nie byloby to takie nudne :-)
restling - 2010-06-19, 11:25
:
Taaa... Coś z tym robicie w ogóle...??
Majer - 2010-06-19, 11:41
:
To nie jest takie proste, o ile wypromowanie, zrobienie tabelek itp. to jest proste i Mbeh czy BM bez problemu by to zrobili i nawet kwestie map i zasad można zrobić to problem z frekwencją będzie, już teraz CW są naprawdę rzadko i wątpie by klany miały czas na regularne granie. Co jeszcze słabo wypada to identyczna liczba wystawionych graczy w każdym klanie i jak widać po ostatnim CW wynik był 20:7, a żeby takie coś rozegrać to naprawdę potrzeba czasu policz to jeszcze razy ileś tam klanów każdy z każdym, naprawdę byłoby ciężko. Może kiedyś jako pojedynczy cup to jeszcze, ale jako liga nie sądze.

Restling widzę że jesteś nowym userem i być może myślisz że grałoby się jedną mapke 4vs4 to już ci tłumacze że to tak nie działa, bitwy są zawsze 1 vs 1 tylko każda osoba reprezentuje inny klan i potem się to w całość zbiera i mniej więcej widać kto jest kozak.
restling - 2010-06-19, 14:40
:
:shock: To mnie zaskocyłeś :shock: tak, jestem nowy :shock: