Akademia Wojny - forum

Konkurs MapMaker AW - Gadanina o MapMakerAW

heroes3 - 2016-10-11, 19:55
:
Volkor napisał/a:
mam taki sam kubek

No ja też mam ten środkowy wzór. Ktoś dostał inny?
New Year - 2016-10-11, 19:57
:
Cytat:
No ja też mam ten środkowy wzór. Ktoś dostał inny?

Pewnie nie. Na prawym kubku jasno widać napis Master więc nie o to chodzi a ten pierwszy jak napisał mbehemot jest okazyjny.
Begrezen - 2016-10-12, 16:28
:
Dzięki, miałem dylemat, który fragment mapy jest najładniejszy i koniec końców wybrałem właśnie taki :P Kubeczek wyszedł o niebo lepszy od tego z zeszłego roku :-D
To co, kiedy następny konkurs? :mrgreen:
Michael - 2016-10-12, 17:06
:
Kubek też już do mnie dotarł :-) Krówki pyszne :-D Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję :-P
New Year - 2016-10-12, 20:01
:
Kubek dotarł bez żadnych przeszkód. Dziękuję.
mbehemot - 2016-10-13, 07:55
:
Wygląda na to, że kubki dotarły już do wszystkich :). Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
Anonymous - 2016-10-14, 12:01
:
mbehemot, jakbyś "wyprodukował" okazyjne kubki Akademii Wojny a na każdym z nich umieścił panoramiczny obraz miast z heroes 3 w hd ze wszystkimi budynkami i grallem to będziesz miał mnóstwo zamówień :-D Przemyśl to, święta tuż tuż :-D
mbehemot - 2016-10-14, 12:12
:
Volkor napisał/a:
mbehemot, jakbyś "wyprodukował" okazyjne kubki Akademii Wojny a na każdym z nich umieścił panoramiczny obraz miast z heroes 3 w hd ze wszystkimi budynkami i grallem to będziesz miał mnóstwo zamówień :-D Przemyśl to, święta tuż tuż :-D

Pomysł dobry, tylko jest taki problem, że nie mógłbym tego sprzedawać, a tłumaczenia, że kupujący opłaca tylko koszt produkcji+dostawę nie wiem czy by coś dały ;). Jakiś czas temu nawiązałem kontakt z polskim oddziałem Ubisoftu i dostałem info, że generalnie można wykorzystać grafikę z gry na kubkach i tego typu gadżetach, ale pod warunkiem, że są one nagrodą (tzn. za darmo), a nie sprzedawane. W wolnej chwili spróbuję się dowiedzieć jak to dokładnie wygląda. Jeśli któryś z użytkowników posiada wiedzę na ten temat to będę wdzięczny za info :).