Akademia Wojny - forum

Turniej Master AW 16 - Gadanina o MAW '16

Dawidu91 - 2017-07-20, 17:09
:
Immortal juz ranking podał :P był czas kiedy mialem 1950 punktów xD top 3 lub 4 nie pamietam ;d Immortal nie nadaje sie do tworzenia map :D a co do turnieju to gram w paru :P
http://forum.heroesworld....=1&d=1500548827
w tym gram z Fts 1-0 dla mnie narazie :D
http://forum.heroesworld....t=12350&page=36
tutaj jest druzynowy jestem kapitanem ;d 3 wygrane 3 porazki :(
http://forum.heroesworld....t=12221&page=19
Tutaj koncowka turnieju :P minimum 3 miejsce może się uda wygrać :D reszta albo skonczona albo odpadłem :D 2 mają się zaczac niedługo
Dago - 2017-07-20, 17:39
:
Hah, cóż to się stąlo, że Maretti poiza ścisłą czołówką mimo jakiegoś miliona wygranych i cos koło stu porażek :D?
Dawidu91 - 2017-07-20, 18:07
:
może nie jest takim bogiem jakim wam się wydaję :D ogólnie ostatni sezon juz grał słabo i odszedł na emeryture herosową :D
Dago - 2017-07-20, 18:28
:
Meh, seri oskończył już grać? ;/ szkoda. myślałem że po prostu znowu se zrobiłrpzerwę.
Ravciozo - 2017-07-20, 18:31
:
Wygrane w lepszymi (wyżej w rankingu) dają więcej punktów, a przegrane ze słabszymi zabierają więcej (i vice versa). Poza tym - nie oszukujmy się - ten system wcale nie musi być jakoś 10/10 dopracowany (może, ale nie musi) :D
Jeśli =Lizard= ma 251/210 (ratio: 1,2) i jest o 11 miejsc wyżej od 664/111 (ratio: 6) to albo Maretti grywał tylko z noobami (a wiemy, że nie) albo...no właśnie :P

I nawet nie chodzi o to, że niekoniecznie jest najlepszy na świecie, bo to osobna sprawa, po prostu punktacja jest...osobliwa :v
Dago - 2017-07-20, 19:19
:
No wlaśnie, też tka się dizwię, pamietma ze jak oglaałem marettiego to poza turniejami grywał w kółko z kilkoma gościami z najwyższej półl.ki (choić pamietam mec z z jakimś gościem o nicku PutinKing który chyba nei był uznawany za najlespzego... No ale mozę ot byl własnei mecz turniejowy).

Moze jest jakieś elo decay XD że jak nie gra to mu spada? XD

No i trudno móić czy gośćk óry nie gra jest najlepsdzy czy nie jest. Oby wrócił i udowodni., jak jest naprawdę ;D
Dawidu91 - 2017-07-20, 22:36
:
Ja wiem ze nie jest najlepszy :P niestety byłby to jakiś Rusek :P a co do rankingu tu raczej chodzi o passę zwycięstw :P bo bardzo szybko można spać w dół wystarczy parę porażek :P stosunek wygranych do przegranych nic nie ma do takiego rankingu ;] Jak dla mnie ten ranking dobrze obrazuję siłę gracza bo jak grasz ciągle z slabymi graczami to jak bd dostawał po 2/3 punkty czy 1 to przy 20 grach i tak przegrasz ta 1 ;d i zaraz to co wygrales stracisz :P
ps. Maretti po prostu gral z kazdym i tyle :P
hrabo - 2017-07-21, 09:05
:
Graty panowie i powodzenia w dalszych rozgrywkach:D Coś nie widzę Ceza w rankingach, nie gra obecnie?
Organizacja turnieju to jednak dość długotrwałe zobowiązanie, dlatego nie wychodziłem z inicjatywą. Ale jakby co, to możecie na mnie jako współorganizatora liczyć:P O ile życie nie zje mnie za te kilka miesięcy.
Ravciozo - 2017-07-21, 09:52
:
hrabo napisał/a:
Coś nie widzę Ceza w rankingach, nie gra obecnie?

Nie, prawdopodobnie przechodzi na 'emeryturę', ewentualnie będzie grał dużo mniej.
hrabo napisał/a:
Organizacja turnieju to jednak dość długotrwałe zobowiązanie, dlatego nie wychodziłem z inicjatywą. Ale jakby co, to możecie na mnie jako współorganizatora liczyć:P O ile życie nie zje mnie za te kilka miesięcy.

:D
Dawidu91 - 2017-07-23, 12:57
:
Cez może parę gier rozegrał na HW ;p pewnie nie ma czasu
Cez - 2017-07-23, 14:12
:
To prawda. Nie mam czasu dla h3, nad czym wielce ubolewam. Nie jest to może emerytura, a raczej dłuższa przerwa techniczna, która, mam nadzieję, kiedyś się skończy (zanim heroesowi gracze ostatecznie wymrą).
Żeby ustawić się na grę z Polakami jest ciężko, a co dopiero z obcokrajowcami. Żałuję bardzo niedokończonej gry z Jarisem do Mastera. Na początku mijaliśmy się (jak ja mogłem, to on już grał z Rosjanami, a jak on mógł, to akurat mi nie pasowało), a potem całkiem już pochłonęło mnie życie i nie dokończyliśmy jej, a szkoda, bo zapowiadała się ciekawa końcówka.
Dago - 2017-07-23, 17:48
:
Cieżko z polakami na grę się ustawić, bardzo ,zwłalszcza że ja np. codziennie jestem chetny na grę ^ ^ tyranuxusa też łaltwo złapać i paru innych też. No ale moze to już nei twój poziom :PP i musisz mieć Dawidu czy innego Tiamatha XDDD.