Akademia Wojny - forum

Siemanko - Siemka

Leance - 2016-02-05, 17:38
: Temat postu: Siemka
Witam po 3 latach :D Tzn. już parę dni temu się zalogowałem, ale musiałem chwilę poczekać na zdjęcie bana. Widzę, że jako tako forum się trzyma, choć liczbę użytkowników mogę policzyć na palcach. Powiem szczerze, że sam wróciłem głównie dlatego, ze potrzebuję kilku informacji o grze + HoTA. Miałem jakieś multi w międzyczasie ku temu celowi, ale zapomniałem hasła i nazwy użytkownika.

Gdy ja odchodziłem, przez wojnę toczył się flame ze zlatanem i sprawa q2. Widzę, że z moda spadł prosto do grona zbanowanych użytkowników :D
Gandalf, widzę, odszedł niedługo po mnie (zresztą jak Lowcakur). W sumie szkoda, teraz już kończy studia i jestem nawet ciekaw, co u niego. Choć bardziej prawdopodobne, że do tego czasu popełnił samobójstwo. Też ciekawe, co z Tarnem, pewnie robi karierę w Cambridge. Kiedyś już wrócił, jak Atos zawitał ponownie, może teraz też jakimś cudem tak się stanie - przeszedłem w święta całe Heroes Chronicles i z chęcią bym o uniwersum pogadał. No i też brak yarzappa z pewnością będzie odczuwalny...
Laea - gdzie Maszkarra? Skwer - gdzie Paweł?

Tak mi się na sentymenty zebrało, chociaż to trochę jak wpadanie w nie w kostnicy.

PS GDZIE MÓJ WIARUS
hrabo - 2016-02-05, 22:09
:
Witam, ja tu jestem świeżakiem i raczej ze mną niczego nie powspominasz, ale chętnie pogadam o uniwersum:D
filipsaf - 2017-11-20, 14:05
:
Witam was na forum:)
talizman - 2018-12-14, 10:53
:
Cześć wszystkim
Boorishce - 2020-01-05, 12:29
:
Witam wszystkich serdecznie
tactic - 2020-07-15, 07:58
:
Czeeść!
Bart99 - 2020-08-06, 13:34
:
Witam serdecznie :)