Akademia Wojny - forum

Turniej Master AW 15 - Master AW Amator - Finały

Malekith - 2015-07-07, 22:29
: Temat postu: Master AW Amator - Finały
Kruczy zrezygnował z turnieju, calvert nie daje znaków życia, a Wonko poddał się.

W związku z tym forma finału została nieco zmieniona.

Gracze:
Begrezen
Konsumenci2
SCS

rozegrają ze sobą po dwie gry wg standardowych zasad turnieju (mecz i rewanż na tej samej mapie z zamianą miast), ale bez trzeciej gry w przypadku 1:1.
Suma zdobytych punktów zadecyduje o ostatecznych miejscach w turnieju. Przy takiej samie liczbie punktów u dwóch graczy będzie dogrywka.

Natomiast para:
Ravciozo
DevilAdam

mogą rozegrać mecz o 4 miejsce (mecz i rewanż na tej samej mapie, dogrywka na innej mapie przy 1:1).

W pierwszej i ewentualnej trzeciej grze kolor Red ma gracz oznaczony kolorem czerwonym.
Gramy z rewanżem W przypadku meczu o 4. miejsce będzie dogrywka przy wyniku 1:1.
Suma punktów zadecyduje o ostatecznych miejscach na podium.
Miasta tak jak wcześniej losowe i zamiana zamków po pierwszej grze, na tym samym fixie.
W ewentualnych dogrywkach miasta wybiera się metodą odrzucania (Red zaczyna odrzucanie, kiedy zostaną 3 miasta Blue wybiera jedno z nich, a Red wybiera jedno z 2 pozostałych).

Mecze (można rozgrywać w dowolnej kolejności):
Konsumenci2 vs SCS Giant War 1.5
SCS vs Begrezen Paranoia
Begrezen vs Konsumenci2 Desert War

O 4. miejsce:
Ravciozo vs DevilAdam Giant War 1.5
Ewentualna dogrywka: Paranoia



Każdy mecz (mecz = gra + rewanż) musi być rozegrany na innej mapie. Gracze walczący o 4. miejsce grają na pierwszej mapie (ewentualna dogrywka na drugiej).

Termin: 02.08.2015 (niedziela)

Oczywiście jeśli gry zostaną rozegrane wcześniej, to turniej też zostanie zakończony wcześniej.

Raporty składamy w tym temacie.

GL & HF
Konsumenci 2 - 2015-07-08, 00:41
:
Jednej rzeczy nie rozumiem my sami wybieramy między sobą którą z tych 3 map chcemy grać ?
Malekith - 2015-07-08, 13:09
:
No tak, zapomniałem o tym małym szczególe :P Post został poprawiony.
SCS - 2015-07-16, 00:07
:
Paranoia

SCS (Loch-Shakti) - Begrezen (Cytadela-Alkin)
1-0

królewskie trolololo, będzie edytowanie kiedyś.
Begrezen - 2015-07-16, 00:20
:
potwierdzam
będzie edit wkrótce xD
ty farcie :-D
Ravciozo - 2015-07-16, 22:40
:
Ravciozo (Shakti, Bastion) 1:0 DevilAdam (Zydar, Forteca)

Po tym jak Devil stracił maina, dostał loada w prezencie (gramy na 'amatorze', więc luzik), ale potem "z przyczyny beznadziejnych umiejętności u maina, złych artefaktów i silnych guardów" ostatecznie skapitulował.

Ja miałem do wyboru Shaktiego i Clancy'ego w 1/1/1. Postawiłem na tego pierwszego, bo władcom wchodzą fajniejsze skille niż łowcom i nawet special na jednorożce nie jest tego wart. Wyszło całkiem nieźle, Shakti miał same dobre skille, niczego jakoś mocno nie brakowało, bez większych strat zrobiłem najważniejsze lokacje i po utopii miałem staty ponad 20 ataku i kilkanaście reszty pod koniec 3 tygodnia. Miałem już tylko odwiedzić klucznika (broniły go kościane smoki, a miałem mass slow i 90 up elfów w głównej armii), odblokować poboczne miasto i ruszać na środek, ale gra została zakończona.
Następna gra (już trwająca) będzie duuużo ciekawsza (Devil "spłacił" swój dług wynoszący: 1 load po tym, jak zamiast wejść do krypty nacisnąłem koniec tury w 1/1/2 następnej gry).
DevilAdam - 2015-07-17, 01:00
:
Ravciozo napisał/a:
Ravciozo (Shakti, Bastion) 1:0 DevilAdam (Zydar, Forteca)

Po tym jak Devil stracił maina, dostał loada w prezencie (gramy na 'amatorze', więc luzik), ale potem "z przyczyny beznadziejnych umiejętności u maina, złych artefaktów i silnych guardów" ostatecznie skapitulował. Resztę dopiszę kiedy indziej.

P.S.
Gramy już rewanż.


Nie maina tylko pobocznego z artami z morza.
Również dałem ci load :P

Po braku bohaterów mocy rozwijałem Zydara niestety trafił balistykę i mistycyzm dodatkowo cierpiąc na brak magii ziemi i slowa bym nie wszedł na środek, w 3 gildiach zabrakło przyspieszenia, tarczy i slowa, jedynie wyciągnąłem od jednego bohatera przyspieszenie. Chaty wiedźmy dały 3 razy mistycyzm i balistykę, próbując pokonać up behy w uniwersytecie była nauka, mądrość, odkrywanie i pierwsza pomoc.
Arty z morza i grobów były kompletnie nieprzydatne i gdy zrozumiałem że gram tym "złym" i nie zamienię nawet tego na expa poddałem w 1/3/7

Druga gra zrobiona już w 3/4 będzie ciekawiej.
Ravciozo - 2015-07-21, 13:37
:
Ravciozo (forteca, Neela) def DevilAdam (bastion, Gretchin)
Fix: Giant War 1.5
Wynik: Ravciozo 2:0 DevilAdam
Opis gry:
Giant War przypadł mi do gustu, forteca zresztą też.
Za pierwszym razem miałem w karczmie w 1/1/1 Ufretina, więc widząc archy jako guarda do drugiego miasta, zrestartowałem grę na mocy boha ze stworzeniami lvl2 w karczmie w 1/1/1. Potem drugiego miasta broniły hydry chaosu.
Gdy zacząłem w 1/1/1 rozkopywać karczmę w poszukiwaniu materiału na maina, trafiłem na Neelę. Bardzo mi to pasowało, pomimo nauki czarów na start. Zacząłem też całkiem klawo, odbyło się bez większych błędów. W pierwszym tygodniu miałem siedlisko gigantów i zamek w main town oraz zamek w drugim mieście (i 5 siedlisk chyba). W drugim tygodniu (2 dni wcześniej od Devila) zająłem trzecią fortecę, bronioną przez arcymagów, a w drugiej zrobiłem dwella gigantów. Brakowało magii ziemi, ale trafiłem ją jako ostatnią zdolność u Neeli. Przeciwnik miał od początku dużo lepsze staty na Gretchinie, to było niepokojące. Wreszcie zrobiłem utopię i znalazłem tam naszyjnik +3all, innych artów brakowało. Jako dwa pozostałe relikty miałem księgę wody i Ostrze Armageddonu. Żenada. Guardów też mi komp na szczęście poskąpił, nie było ani razu czarnych smoków, archaiołów....dobrze. Warto zauważyć, że w FB nie miałem żadnej zbroi, niedobrze. Gdy już odblokowałem drugie miasto (z trzeciego nawet gremlinów nie czerpałem, tylko golda), ustawiłem łańcuszek i chciałem wjeżdżać w środkową strefę. Devil mnie jednak ubiegł, ubijając hydry i tym samym ujawniając się. Wziąłem co było pod ręką (z drugiego miasta wszystko poza 54 gargulcami, w pierwszym poza tytanami został praktycznie cały przyrost) i wbiegłem do środka, bojąc się, że do starcia nie dojdzie, a po tym jak w grobowcu leżał, a ja go zdobyłem za kapłanów, hełm +6 all, bardzo pragnąłem bitwy. Staty się wyrównały, miałem nawet niewielką przewagę....no i płatnerstwo 30% od Neeli. Czerwony main, Gretchin, zaatakował. Bitwa była z początku całkiem wwyrównana, Devil z tarczą i tarczą powietrza był nieuchwytny, ale moje wojska na PŁATNERSTWIE 30%, mass prayerze i mass tarczy, też opierały się większości obrażeń. Do tego stopnia mieliśmy udefensywnione wojsko, że aż oboje śmialiśmy się z tego. Moje 68 gargulców zadało ledwie 34 dmg jednorożcom przeciwnika XD. A jego wojska jeszcze mniej atakowały. Ale potem moja przewaga zaczęła się ujawniać. Nie mogę niczego ująć Devilowi, zrobił wszystko (oczywiście tylko według mnie) poprawnie, ale przewaga w statach i tytanach doprowadziła do śmierci barbarzyńcy na polu bitwy. Wtedy DevilAdam poddał grę, kończąc tym samym mój i jego turniej Master AW 2015. Dzięki wielkie dla Alta i Malka za przygotowanie go i dla innych za grę. Nawet jeśli nie miałem z kimś przyjemności zagrać (grałem tylko z 3 osobami :D), to i tak dzięki, bo bez Ciebie, turniej byłby jeszcze bardziej "martwy". HF!
Malekith - 2015-07-31, 14:52
:
Jest jakikolwiek postęp w grach?
SCS - 2015-07-31, 17:02
:
zero z kontaktu z konsumentami, coś mi odpisał na fejsie że może grać w weekend, tamten weekend, z begrezenem mamy rewanż do dokończenia.
Malekith - 2015-09-26, 18:59
:
Jak z tym finałem? Czy jakiekolwiek gry zostały rozegrane?
calvert - 2015-10-08, 11:47
:
Hej. Jednak żyję. Sorry, że tak bez słowa przepadłem. Komunikacja z moim przeciwnikiem przeciągnęła się aż do wakacji, a potem sporo wyjazdów w dzicz bez dostępu do kompa i tak to niestety wyszło. Ale wróciłem i jeśli jest szansa to mogę zastąpić brakującego gracza. A jeśli nie ma już takiej opcji to trudno.

PS. Z chęcią zagrałbym z kimś poza turniejem na jakiejś losowej mapie. Mój gg 1874414
Dago - 2015-10-08, 14:19
:
Konsumentom uznać 4 porażki, dać mu to 3 msce, i niech ci pozostali dograją ze sobą mecze jeśli jeszcze nei rozegrlai (zdaje isę mają 1:0 no to do 2:0 albo 2:1 i tyle) i tyle. :) IMO sprawa jest prosta, ktos nei gra to dostaje w/o przeciwnik. No chyba że limit czasu jeszcze nei upłynął XD
Begrezen - 2015-10-08, 18:46
:
Dago napisał/a:
IMO sprawa jest prosta, ktos nei gra to dostaje w/o przeciwnik.

Właśnie w ten sposób przy życiu pozostały wtedy te 3-4 osoby, obecnie już chyba nikt.
Dago napisał/a:
No chyba że limit czasu jeszcze nei upłynął XD


Termin: 02.08.2015 (niedziela)
Już dawno minął :lol:
SCS - 2015-10-08, 19:18
:
mogę zagrać w sobotę rano.