Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Fanarty z HoMM

Red - 2013-11-14, 00:25
:
Kolejne, kolejne, kolejneee! ^^


Mega klimat jak dla mnie! :shock:


Miejscami odrobinę koślawo, ale i tak wielki szacun, że się komuś chciało!




I na koniec magiczne wariacje.

Kurde, im więcej tego znajduję, tym większą mam ochotę, żeby samej skrobnąć jakiegoś fanarta ^^
Mikus - 2013-11-14, 09:38
:
Red napisał/a:
Kurde, im więcej tego znajduję, tym większą mam ochotę, żeby samej skrobnąć jakiegoś fanarta ^^

No to działaj ;-)
Mi się pierwszy średnio podoba, trochę mi tutaj kolorów brakuje za to następne są super.
Dago - 2013-11-14, 13:24
:
Lewy dolny - magia wodognia :D? Ale generalnie mega ładne, zwłaszcza cytka i właśnie te umiejki magii mistrzowskich... W sumie gdyby loch nie był lochem to byłby pr0.
Redalion - 2013-11-14, 15:21
:
Mnie za to, w przeciwieństwie do Mikusa, najbardziej podoba się właśnie pierwszy. Czuć ten klimat. Reszta się nie umywa, choć też jak najbardziej na plus. :-)
Tarnoob - 2013-11-16, 18:55
:
Tamte obrazki magii ziemi to nie są fanarty. To są autentyczne artworki robione przez Briana Kempera, jednego z dwudziestu paru oficjalnych grafików New World Computing, którzy stworzyli Heroes III.
Red - 2013-11-16, 20:30
:
Cytat:
Tamte obrazki magii ziemi to nie są fanarty. To są autentyczne artworki robione przez Briana Kempera, jednego z dwudziestu paru oficjalnych grafików New World Computing, którzy stworzyli Heroes III.


Oh, well...w takim razie ktoś przypisał sobie nie swoje prace. Nieładnie.
(Ewentualnie jest bardzo dobry w odtwórstwie.)
Anyway, rzucam kolejną porcją:








Ingeborg - 2013-11-19, 23:56
:
Pokaż coś swojego red
Red - 2013-11-20, 00:32
:
Z HoMMa w tej chwili nic jeszcze nie stworzyłam, ale pracuję obecnie nad Game Challenge i bardzo możliwe, że do któregoś z podpunktów podpasują mi hirołsy, wtedy pokażę. ^^