Akademia Wojny - forum

Zabawy forumowe - Mafia - rozgrywka

restling - 2013-01-22, 22:51
:
Mikus napisał/a:
Może restling i Daff tylko grają głupków będąc w mafii a ktoś nimi inteligentnie kieruje.


Oczywiście, przecież jesteś OC i kierujesz nami, nie pamiętasz?


@up
Uprzedziłeś mnie, yarzap :-P

@down
Punkt dla ciebie :lol:
Mały Farciarz - 2013-01-22, 22:53
:
restling napisał/a:
Mikus napisał/a:
Może restling i Daff tylko grają głupków będąc w mafii a ktoś nimi inteligentnie kieruje.


Oczywiście, przecież jesteś OC i kierujesz nami, nie pamiętasz?


Jak to niby jest możliwe, napisał przecież, że robi to ktoś inteligentny.
Mikus - 2013-01-22, 22:53
:
Raczej myślałem o Amim, w każdym bądź razie w kogo Redalion nie strzeli to się wyjaśni.
Lowcakur - 2013-01-22, 23:08
:
Daffodil zamordowany przez Redaliona, mysliwego. Obaj gina. Gra skonczona, Mafia zmiazdzyla obywateli.

Lista graczy:
1. Yarzapp - obywatel, cattani
2. Mikus - mafia, zwykly zolnierz
3. Restling - obywatel
4. Amitamaru - mafia, ojciec chrzestny
5. Ja - obywatel
6. Mszostus - zlinczowany, niewinny
7. Skwer - zamordowany
8. Maszkarra - zlinczowany, niewinny, ksiadz
9. Redalion - zlinczowany za morderstwo obywatela, mysliwy
10. Daffodil - zamordowany przez mysliwego
11. Mały Farciarz - mafia, szpieg
Amitamaru - 2013-01-22, 23:14
:
Dziękuje, dobranoc. Ja, Mikus i Farciarz byliśmy w mafii :D
Nie popatrzyłem, że Łowca już to napisał :D
Mały Farciarz - 2013-01-22, 23:14
:
Mafia zabija w tej turze (tutaj wpisz swój nick) :)
Mikus - 2013-01-22, 23:14
:
Haha :lol: Niezłą bekę mieliśmy swoją drogą patrząc, jak miasto samo się wykańcza, sporo nam w tym Daffodil pomógł i Mszostus :-D
Amitamaru - 2013-01-22, 23:16
:
Farciarz nawet nie użył szpiega. Jeszcze przed pierwszym linczem stawialiśmy, ze Yarzapp ma jakąś funkcje, ale myśleliśmy, że jest księdzem, a Daff Cattanim.
Mikus - 2013-01-22, 23:18
:
Dokładnie, dopiero jak ujawnił się yarzapp to byliśmy prawie pewni, że księdza ma Maszkarra i to on padłby dzisiaj w zabójstwie, jeżeli Redalion nie oddałby strzału. Choć ja stawiałem na to, że Maszkara będzie chronił kogoś innego, może nawet siebie bo domyśli się, że mafia nie zmarnuje strzału na Redaliona widząc, że prawdopodobnie jest chroniony. To dałoby jakieś szanse miastu.
Lowcakur - 2013-01-22, 23:19
:
Mafia w tej rundzie nie stanela nawet w swietle podejrzen, miasto zaczelo gryzc sie pomiedzy soba i widac jak to sie skonczylo. Ciezko jest nawet cos wiecej mi powiedziec, to wszystko potoczylo sie tak szybko iz nawet nie mialem okazji rozkrecic sie z opisami, ktore mialy byc pozniej coraz abrdziej dramatyczne i krwawe. :P

Dziekuje za to ze moglem byc waszym MG, szkoda jednak ze tak krotko to trwalo.
Mszostus - 2013-01-22, 23:26
:
Wydawało mi się, że to Daff i Restling są mafiozami, patrząc po tym jak go bronił. Po linczu byłem wręcz tego pewien, że to oni ktoś z dwójki: Ami/ Mikus są mafiozami. Gdybym był myśliwym zaryzykowałbym strzałem w Amiego lub Mikusa. Całkiem inaczej patrzy się na przebieg rozgrywki, chcesz coś napisać a nie możesz. Mafia grała dobrze, ale fakt, faktem miasto samo się wykończyło. Lowca będziesz prowadził kolejną rundę?
Mały Farciarz - 2013-01-22, 23:28
:
Myślę, że nawet jakby zginał teraz ami to spokojnie moglibysmy to z Mikusiem rozegrać tak, że byśmy wygrali tym bardziej, że każdy ważny obywatel już sie odkrył
Daffodil - 2013-01-22, 23:34
:
Znowu będzie, że za bardzo motam miastem. Pisząc posty nawet nie mam tego na myśli. :)
yarzapp - 2013-01-22, 23:35
:
Daffodil, zagrałeś jak cipa :)
Mały Farciarz - 2013-01-22, 23:38
:
Yarzapp Ty też nie lepszy, przecież to ja powiedziałem, że daffodil jest cattanim ;p