Akademia Wojny - forum

Hyde park - Filmy

Itachi222 - 2007-09-11, 22:10
: Temat postu: Filmy
Czy tacy fani Heroesa mają w ogóle czas kiedyś iść do kina?? ;) Jakie są Wasze ulubione filmy, co w nich się Wam podoba, jakie są najbardziej znienwaidzone przez Was filmy i dlaczego?? MOJE:

-ulubione: Transformers(fajny pomysł i zajebiste wykonanie), Oceans XII(ciąg intryg i przekrętów nietypowo nakręcony) i Skarb Narodów(ciekawy pomysł, instrukcja obrazowa jak ukraść Deklaracje Niepodległości xDD )

-znienawidzone: nienawidze planety małp itp. ponieważ nie trawie filmów z wybrykami natury w rolach głownych...kicz totalny...
lol772 - 2007-10-29, 15:54
:
znalazłem w internecie filmik ps.ten user w filmiku to nie ja :mrgreen:

Morgan-Ghost - 2007-10-29, 17:23
:
Cytat:
Oceans XII(ciąg intryg i przekrętów nietypowo nakręcony)

A poprzednie części widziałeś?
Anonymous - 2007-10-29, 17:40
:
lol772 napisał/a:
znalazłem w internecie filmik ps.ten user w filmiku to nie ja :mrgreen:
Obrazek


No cóż... Ja bym to uznał za zniewagę moderatorów - nie wiem jak inni, ale ja się staram nie pluć ;-)
Pioter ziom - 2007-10-30, 11:05
:
:lol: :lol: :lol: :lol: HEhe dobry filmik!!!
Lubie Władce Pierścieni, Gladiatora... Stare ale fajne.

Przyszło mi do głowy, że ten admin to powienien być archanioł User to powienien być Arcydiabeł
A mod to troglodyta bo nic nie widzi. Albo jakiś koleś z oślepieniem.
Anonymous - 2007-12-06, 17:13
:
Że niby ja, krzemo i matej nic nie widzimy? Toż to zniewagi szczyt! ;-)
A co do arcydiabła, to się nie zgodzę - zbyt potężny. Dużo bardziej pasowałby imp.
Ale trochę odbiegamy od tematu.

Osobiście na filmach się nie znam, podobnie jak wielu innych rzeczach. Szczerze mówiąc, na niczym się nie znam. Czasami cuś podejrzę, ale naprawdę bardzo czasami. Raz na pół roku? Rok? Może rzadziej?
lol772 - 2007-12-06, 17:31
:
a oglądaliści alien vs. predator jak dla mnie świetny film!
Pioter ziom - 2007-12-08, 21:24
:
A tak a propos filmiku tego co oznacza pwnt???
Anonymous - 2007-12-09, 19:03
:
To chyba było dźwiękonaśladownictwo - w tym przypadku splunięcia.
musk - 2007-12-10, 07:23
:
Nie, to wyrazenie stosowane glownie w srodowisku egamingowym.

Pwnt moznaby wziac za pochodne slowo od owned, ale o silniejszym znaczeniu. Samo Pwn oznacza prawdopodobnie wyrazna dominacje nad graczami (Pwner - dominujacy gracz).

(sa to moje rozwazania poparte wlasnym doswiadczeniem i definicjami znalezionymi w sieci)

Rownie dobrze mozna tez powiedziec - "Polska wita nasze tesciowe" :)
Paweł - 2008-03-18, 20:42
:
Lost: Zagubieni
Skazany na śmierć
lol772 - 2008-03-19, 07:08
:
ostatnio oglądałem:Król artur-spoko film polecam!,300-chyba każdy wie że zaj*****e,Transformers-tak jak kolega w pierwszym poscie,królestwo niebieskie,gladiator,star wars wszystkie
a najgorsze to chyba to nie jest kolejna komedia dla kretynów-tytuł może niektórych odstraszać ale to totalna żenada@!
Morgan-Ghost - 2008-03-20, 14:38
:
Żenada? To typowa zajebista komedia amerykańska. Jeśli nie lubisz amerykańskiego kina komedii to nie dziwię się, że ten film ci się nie podoba.

Cytat:
star wars wszystkie


Wojny Klonów też? A Star Wars Revelations: Begin The Rebelion? 8-)
lol772 - 2008-03-20, 15:16
:
też te.
A to prawda że nie lubie amrykańskiego humoru,(jedynie trawie straszne filmy!)
Michał3103 - 2008-04-03, 22:35
:
Ja o filmach pisze i mówię na okrągło i wszędzie gdzie się da więc teraz powiem tylko tyle, że na tym świecie nie spotkałem jeszcze osoby, która o filmach wie więcej niż ja. W Herosach jestem zielony, a specami są inni (także tu obecni). Ale film... ooo, tu sprawa ma się trochę inaczej. To jest MOJA specjalność ;-)