Akademia Wojny - forum

KKM - Edycja VI - WYNIKI

LaEa - 2012-08-21, 19:54
:
Cytat:
Tak mówiąc po prawdzie jak krzemo robił swoje zabawne magie to było ok, ale jak on postanowił zrobić coś poważnego to reszta zabawna jest zła, stąd ta anty reklama. Mowa tu o odgrzanym kotlecie była, mało komu udaje się zrobić odgrzane danie lepszym.

Słabe prowo Xeno, na prawdę.

Leance nie może przeboleć tego, że straci Wiarusa, stąd ta rekacja, tak myśle :)

Lowcakur napisał/a:
Magia Mandy dostala 2pkt z tego wzgledu, iz jest ona dziewczyna. :D Na serio, podobala mi sie opowiesc "wstepna", jednostki oraz magia sama w sobie.

Oj tam, wszyscy wiedza, że chciałeś sie przypodobać.
Cytat:
ak wspomniałem, zrobiłeś świetną pracę, ale nie na konkurs magiczny. Dawniej może i bym na Ciebie głosował, ale ludzie się zmieniają

Wiemy, że na rywali z czołówki sie nie głosuje, krzemo wiemy :P
Xeno - 2012-08-21, 20:24
:
Laluś jak zwykle szuka prowo tam gdzie go nie ma.
lol772 - 2012-08-21, 20:55
:
Ja swoich głosów nie pamiętam, ale mogę zapewnić że nie głosowałem na siebie :D
LaEa - 2012-08-21, 21:13
:
Cytat:
zresztą: na siebie głosować nie wolno a przecież lens i żydo i tak mieli więcej punktów

Jednak na swoje multi głosowałeś, toż to reguły złamałeś mości panie.
Lowcakur - 2012-08-21, 23:05
:
LaEa, rozgryzles mnie niczym dziad wloski orzech. Chcialem sie przypodobac Mandy, a potem stwowrzyc wirtualny harem, podobny do tego jaki mial sultan Mehmed II Zdobywca. Oraz oczywiscie mandy poszlaby do kuchni, ale nawet nie musialem o tym wspominac, no nie?
bartman - 2012-08-22, 14:00
:
Szkoda, że wszystko przegapiłem, przyklejony do TV (London 2012) i nie zagłosowałem. Demonologia ładnie wygląda, ale takich magii można na tysiące, natomiast magia Leance pomysł i wykonanie - "miodzio" :mrgreen:
The Judas Kiss - 2012-08-23, 20:28
:
Po pierwsze, Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali :) i tym którzy głosowali na innych też dziękuję:)

Napisałem o magii takiej, a nie innej ponieważ czytając regulamin odniosłem wrażenie, że o takie coś chodzi. W dodatku moja magia została opublikowana jako pierwsza w tej edycji konkursu no i nie wiedziałem, że może chodzić o cos innego.

Faktycznie może i jestem świeży, ale jakiekolwiek ograniczenia dotyczyły tylko głosowania, a nie pisania prac :)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję jeszcze raz :)

PS.
To tylko zabawa, nie ma żadnych nagród, ani nic w tym stylu, to nie wiem o co Wy się kłócicie ;)

PS.2
nie jestem muliti kontem Krzema, nigdy człowieka nawet nie widziałem :)
Olek - 2012-08-23, 21:02
:
No cóż, przynajmniej jestem na podium. :-D
Lowcakur - 2012-08-23, 22:06
:
The Judas Kiss napisał/a:
To tylko zabawa, nie ma żadnych nagród, ani nic w tym stylu, to nie wiem o co Wy się kłócicie ;)


Widac, ze jestes nowy na forum. Na AW juz nie o takie rzeczy toczono wojny :P

The Judas Kiss napisał/a:
nie jestem muliti kontem Krzema, nigdy człowieka nawet nie widziałem :)


j.w, oskarzanie o bycie "multi" to slynna zabawa na AW.
Amitamaru - 2012-08-23, 22:58
:
Lowcakur napisał/a:
oskarzanie o bycie "multi" to slynna zabawa na AW.

Nawet za to bana wyłapałem, a moje "multi" Goku bana ma do dzisiaj. Chociaż on swojego czasu natworzył tyle kont, że się nie dziwię:D