Akademia Wojny - forum

Księga Maga - Junior Admin

Skwer - 2012-07-17, 19:49
: Temat postu: Junior Admin
Jest szansa na powołanie nowego Admina, a jako, że każdy user chce miec wpływ na forum forum wiec myślę iż warto zorganizowac wybory na stanowisko Masowwego Banera :)
W grę wchodzą tylko moderatorzy - myślę iż znacie te nicki, a jeśli nie: Paweł, Malekith, Xeno, Tarnoob.
Prawo wyborcze nabiera każdy user z przekroczeniem 200 postów (moim zdaniem poprzeczka i tak wisi nisko ;))

Głosy oddajemy w formie postów - ankieta dodane została tylko ze względów estetycznych ;)
Amitamaru - 2012-07-17, 19:58
:
W ankiecie zagłosowałem sobie dla jajec :)
Dla mnie w grę wchodzi tylko Paweł i Malekith z naciskiem na Malka. Xenowi i tak funkcja moda strzeliła za bardzo do głowy, a Tarnoob się za rzadko pojawia/wkurwia mnie swoją gadką z której nic nie wynika.
Malek jest adminem na LH więc jakieś tam doświadczenie ma więc ostatecznie głos na niego.
lol772 - 2012-07-17, 20:20
:
Zagłosowałem na Malka, ale nie mam kompletnie nic przeciwko jeżeli byłby nim Paweł.
Skwer - 2012-07-17, 20:23
:
Cytat:
Dla mnie w grę wchodzi tylko Paweł i Malekith


Głos na Pawła, za aktywność w kolesiostwie i bycie z Mołożewa! Na serio - wiem, że był Adminem na kilku forach i jest obeznany z panelem.
Jeżeli Admina dostanie Paweł lub Malek to będę usatysfakcjonowany.
yarzapp - 2012-07-17, 20:45
:
Nie uważam, żeby ta funkcja była tu potrzebna, ale jeśli już to Paweł.
Tarnoob - 2012-07-17, 20:55
:
Nie uważam, żeby ta funkcja byłaby tutaj potrzebna.

Póki co jakoś sobie radzimy.

A tak w ogóle to jakie uprawnienia ma junior admin?
lol772 - 2012-07-17, 20:59
:
Chyba podobne co admin, ale bez ingerencji w masowe kasowanie userów itp.
Skwer - 2012-07-17, 21:03
:
Tarnoob napisał/a:
A tak w ogóle to jakie uprawnienia ma junior admin?

Z tego co pamiętam, wszystko zależy od administratora - jakie opcje mu udostępni (przynajmniej tak było na forum na którym widziałem panel).
Xeno - 2012-07-17, 21:04
:
Tja... interesujące.
Ankieta ankietą, ale po zastanowieniu się głos leci na Malka. Jest adminem na LH, zna się co nie co na tej czarnej robocie no i praktycznie ciągle tutaj siedzi, a Paweł jest rzadziej.
Przeraża mnie tylko to iż JA może mieć dostęp do "masowej kasacji użytkowników".
Lowcakur - 2012-07-17, 21:52
:
Glos na Malka, gdyz podoba mi sie jego avek. No i jest jak dla mnie odpowiednim kandydatem na ta funkcje, ale to raczej sprawa drugorzedna.
isan - 2012-07-17, 22:05
:
Okej, nie czytałem.
Głos na Xeno.

EDIT: Coś tu nie gra. Powyżej 200 postow, ale jak to zweryfikujesz, skoro to ankieta? Spisek.
Skwer - 2012-07-17, 22:24
:
Skwer napisał/a:
Głosy oddajemy w formie postów - ankieta dodane została tylko ze względów estetycznych ;)
isan napisał/a:
EDIT: Coś tu nie gra. Powyżej 200 postow, ale jak to zweryfikujesz, skoro to ankieta? Spisek.

Tilogour - 2012-07-17, 22:30
:
Cytat:
Jest adminem na LH

Plus dla niego. Głos na Malka.
LaEa - 2012-07-17, 22:38
:
is4n lepiej nie trolluj, bo my dla zwały na xena głosowaliśmy i widzisz jak to sie skończyło. Chłopakowi wyrósł penis na czole, nie chce tego znowu przeżyć, bo jego mózg zlewa na nas. Także głos na Malka, bo to nie jest pralka.!
bartman - 2012-07-17, 22:42
:
Jestem pewien, że zarówno Paweł jak i Malek podołają zadaniu ;-)
A dla zwykłych userów raczej niewielka różnica. Głos na Pawła.