Akademia Wojny - forum

Hyde park - MMORPG

Skwer - 2012-05-03, 14:43
: Temat postu: MMORPG
Jak wiadomo - pełno jest takich gier i wielu forumowiczów grało/gra w GRY MMORPG. Mam nadzieję, że ten temat uchroni forum przed multum tematów z 1 postem o różnych grach MMO.

W sumie założyłem go, bo nie wiedziałęm gdzie moje zapytanie umieścić:)
Prawdopodobnie niedługo kupię Gulid Wars'a i chciałem się dowiedzieć czy jacyś forumowicze grają w tą grę, a jeśli tak:
- co o niej sądzicie
- w którą cześć gracie (1 czy 2), co za tym idzie - którą lepiej kupić
yarzapp - 2012-05-03, 15:56
:
Ja ostatnio pogrywam trochę w World of Tanks.
Mikus - 2012-05-03, 16:04
:
Grywałem w Tibię i Metina, szczególnie podobała mi się prostota tej pierwszej. Obecnie nie zaczynam grać w nic nowego z jednego względu - to wciąga i pochłania mnóstwo czasu, no tak, to dwa względy.
LaEa - 2012-05-03, 16:08
:
Tibia, Metin 2, Archlord, 4story, Eden Eternal, itp itd. Nie ma to jak MMORPG 3D. Ja już nie gram w takie, bo po prostu się znudziły. W każdej tego typu grze trzeba dobrze się wyexpić, żeby walczyć guildiami, a to już nie te czasy na monotonne expienie i robienie questów.
Xeno - 2012-05-03, 16:13
:
Ja teraz pykam w Lola.
LaEa - 2012-05-03, 16:22
:
to nie MMORPG, tylko MOBA
Xeno - 2012-05-03, 16:29
:
Tzn?
altaeir - 2012-05-03, 16:46
:
Nie kupował bym teraz gw. Żeby w pełni cieszyć się z gry trzeba kupić wszystkie dodatki. Ja mam nightfall i jak zaczynałem przygodę z ta grą jakieś 3/4lata temu nie wiem czy źle trafiłem z kampanią, czy po prostu popularność ludzi była inna, ale walki gildii rozgrywano w jakimś innym trybie który nie był dostępny w kampanii która kupiłem. Losowe walki z ludźmi którzy mieli to samo co ja nie były jakoś szczególnie ciekawe, zwłaszcza że w tej grze nacisk nastawiony jest na robienie misji. Nie ma typowego grindu, "wal 1 rodzaj potworów aż zdobędziesz kilka lvl w górę i wyleci ileś tam magicznego ziela". Więc jeśli grać to obczaić która kampania jest teraz popularna i używają żeby się naparzać lub kupić wszystkie... ale jak kupować wszystkie to lepiej poczekać na gw2(ma wyjść gdzieś w październiku)Pomijam fakt że jak chciałem sobie odświeżyć gw jakieś pół roku temu to były duże pustki, gdy wyjdzie gw2 tylko nieliczni zostaną przy gw1. To tylko moje domysły nic takiego nie musi się stać.
isan - 2012-05-03, 17:01
:
Xeno napisał/a:
Tzn?

multiplajer online battle arena
LaEa - 2012-05-03, 17:01
:
Cytat:
Tzn?

Multiplayer Open Battle Arena. To tak samo jakbyś nazwał DotA'e MMORPG, chociaż cięzko uznać to za gre, bo to jedynie mapa do RPG W3.
Lowcakur - 2012-05-03, 17:07
:
Ja pogrywam czasami w WoT i czekam na zapowiadane WoB :D
Set - 2012-05-03, 17:13
:
Tibia i Cabal - W te gry grałem z kumplami i było fajnie. Mniejsza z tym że traciło się dużo czasu na granie, zabawa z gry była ważniejsza.
Sam bym sobie pograł kiedyś, ale tak ''na luzie'' z paczką :)
Xeno - 2012-05-04, 08:14
:
Metin jest strasznie czasożerny, zresztą jak każde MMO.
Paweł - 2012-06-26, 08:55
:
Grałem kiedyś w Metina, ale gra zaczęła mnie nudzić i skończyłem z tym. Za jakiś czas pozbyłem się konta.

Może sprawdzę kiedyś GW. Słyszałem, że jest to niezłe, a na pewno lepiej wykonane niż Metin. Prawdopodobnie poczekam i kupię GW2.
yarzapp - 2012-07-04, 10:38
:
Lowcakur napisał/a:
Ja pogrywam czasami w WoT i czekam na zapowiadane WoB :D

WoB i WoW też się zapowiadają ciekawie, jakie masz obecnie czołgi? Można by czasem w plutonie pograć.

Edit: A właśnie spojrzałem sobie, czy pod tym samym nickiem grasz i już sobie zerknąłem, mógłbym z Tobą pograć Hetzerem i M3 Lee (chociaż już niedługo T1HT mam, też w sumie mógłbym go brać do np. M5).