Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Wrota Żywiołów (Conflux)

Morgan-Ghost - 2008-04-15, 11:15
:
Proszę o jakiś dowód na tę teorię
[GA]Kamil39 - 2008-04-15, 14:39
:
skwer123 napisał/a:
Paweł ma rację!! nie raz grałem WŻ i miałem ten czar po wybudowaniu grala- a to dlatego bo gral udostępnia (w WŻ) wszystkie możliwe czary w heroesIII bez konieczności posiadania mądrości
Luknoles na screny ,ktore wrzucilem?
Paweł - 2008-04-15, 17:11
:
Morgan-Ghost napisał/a:
Proszę o jakiś dowód na tę teorię

Mi się wydaję że najlepszym dowodem będzie zagranie Wrotami żywiołów i przeniesienie do tego miasta kielicha grala!!!
[GA]Kamil39 - 2008-04-15, 17:14
:
paweł napisał/a:
Mi się wydaję że najlepszym dowodem będzie zagranie Wrotami żywiołów i przeniesienie do tego miasta kielicha grala!!!
OMG,wyslalem screeny jak mialem graala w wrotach i nie bylo blyskawicy tytana!Zerkneles chociaz na niego?
Morgan-Ghost - 2008-04-15, 17:52
:
Paweł, robiłem ten test pare razy i czaru nima :)
Paweł - 2008-04-15, 20:47
:
Morgan-Ghost napisał/a:
Paweł, robiłem ten test pare razy i czaru nima :)

Włącz se jeszcze raz mapę o nazwie wojnę planowaną tam jest już gral wybudowany i ustaw sobie Wrota żywiołów i sprawdź.
Morgan-Ghost - 2008-04-15, 22:51
:
Daj linka do tej mapy
bartman - 2008-04-15, 23:24
:
..może być tak że autor mapy odblokował ten czar i nie ma to nic wspólnego z Graalem..
Michał3103 - 2008-04-16, 04:47
:
Chciałem ku potwierdzeniu wątpiącym zakomunikować, że Graal we Wrotach Żywiołów nie udostępnia wszystkich czarów. Błyskawicy tytana rzeczywiście tam nie ma.

Służyłbym screenem z księgi czarów, ale nie wiem jak się te screeny robi, a poza tym to chyba nie jest wiążący dowód, bo przecież wszystkie czary 5 poziomu można zdobyć i bez Graala więc zachodzi obawa matactwa ;-) Testowane na mapie Pokojowe rozwiązanie. Jak ktoś chce to sprawdzić to mogę mu podać miejsce ukrycia Graala, bo jeszcze je pamiętam ;-) Grałem do teraz żeby to samemu sprawdzić, a teraz idę spać...

Dobranoc ;-)
Paweł - 2008-04-16, 07:56
:
Morgan-Ghost napisał/a:
Daj linka do tej mapy

Tą mapę posiadasz orginalnie w Heroes trzy!!
Morgan-Ghost - 2008-04-16, 12:42
:
Już dawno pozbyłem się map z heroesa, aby przyspieszyć ładowanie się nagłówków przy grze wieloosobowej, więc jeśli możesz rzuć ją na jakiś serwer i daj linka.
Pioter ziom - 2008-04-18, 14:08
:
Heh, Nie ma, sprawdzałem. W stu procentach. Ale tak się zastanawiam: hero z wszystkimi czarami i magiami jest cholernie mocny!
Michał3103 - 2008-04-18, 19:02
:
Chyba, że ma pecha i wróg ma kulę przeciwstawienia albo płaszcz odwrócenia :-) Poza tym czarować można tylko raz na turę, na co przypada 7 ruchów jednostek przeciwnych. Inna kwestia, że taki heros bankowo będzie miał town portal.
[GA]Kamil39 - 2008-04-18, 19:11
:
Atos napisał/a:
Chyba, że ma pecha i wróg ma kulę przeciwstawienia albo płaszcz odwrócenia Poza tym czarować można tylko raz na turę, na co przypada 7 ruchów jednostek przeciwnych. Inna kwestia, że taki heros bankowo będzie miał town portal.
Zalezy,jesli grasz wojownikiem i nie masz magii wody na expercie to cie mag zjedzie rowno berserkiem ,wiecej mu nie potrzeba :-D
Skwer - 2008-04-21, 13:52
:
niby tak niby nie... ten czar jest tylko dobry do rozpoczęcia ale później masz jednostki pomieszane a oddział po tym czarze atakuje najbliszą nie ważne czyją:P a po drugie: ten czar byłby lepszy zkładając że wróg ma tylko jedną mocną jednostkę (ale na sposby są sposoby-antymagia)... co jest raczej mało prawdopodobne