Akademia Wojny - forum

Nowe miasta i nie tylko - The Forge

lol772 - 2007-08-30, 11:54
: Temat postu: The Forge
http://www.fotosik.pl/pok...a8d90b9c45.html
Co to jest waszym zdaniem bo moim... Wy pierwsi
Eaglevcl - 2007-08-30, 11:59
:
Stroggoni z quake3 -.-' [nie grałem w quake 3 ale występują też w ET:QW]
Rasa w połowie zmechanizowana pól roboty pól kosmici -.-' [piły zamiast łap]

Ktoś za dużo w Eterlords się nagrał ;-) Dla mnie to wszystko zbyt jednolite...

Ale co to jest lolz?
Shakti - 2007-08-30, 11:59
:
Świetne!!! Teraz czekam na info jak można to mieć :-)
Eaglevcl - 2007-08-30, 12:00
:
Hmm z ciekawości też looknę ;-) dajcie jakieś informacje na temat tego zamku :-P
lol772 - 2007-08-30, 12:01
:
1. To the forge
2. Można napisać do tych co robią woga żeby to zrobili
3. Nie można na razie oby tylko na razie
Shakti - 2007-08-30, 12:05
:
Co oni tam trzymają w tych swoich łapach? Noże takie długie?
Eaglevcl - 2007-08-30, 12:07
:
Wyglądają jakby mieli ręce zmechanizowane ^^
lol772 - 2007-08-30, 12:07
:
Piły pistolety laserowe
Shakti - 2007-08-30, 12:09
:
No to czytałem o tym. Zawiodłem się szczerze... pisząc. U mnie tego nie będzie. Zostaję z moim WOGiem!!!
Eaglevcl - 2007-08-30, 12:12
:
To jest to co niszczy tą grę... zarówno ten zamek jak i WOG :-P
Pioter ziom - 2007-08-30, 12:36
:
WY o tym nie wiecie??? To miasto podobnie jak egipskie miasto konkurowało z wrotami żywiołów o dostanie się do Armaggeddon's Blade!!! Czekajcie mam to w większym oknie ale nie wiem czy mam linka. Moderator!!! mogę dać linka???

EDIT:

dawaj : P (w sumie troche głupie z tymi pytaniami o link, pogadam o tym z behemotem)

krzemo
Eaglevcl - 2007-08-30, 13:14
:
Ja rozumiem karanie za wstawianie linków do stron typu jakaś głupia gra za co gracz dostaje bonus -.-' albo na jakieś zawirusowane albo nieetyczne strony -.-'

Ale jak ktoś zechce to i tak taka wstawi i zanim admin usunie link czy coś będzie już za późno -.-'

Nie rozumiem tylko tego ze trzeba sie pytać czy można link wstawić na temat postu -.-'
Eaglevcl - 2007-08-30, 13:17
:
Domyślam się że znajdę w użytkownikach -> administrator :-P ?

Ale skoro jesteś moderatorem powinieneś mieć z nim dobry kontakt lol -.-'

No i sam przyznajesz, że to to pytanie o linki jest bezsensowne :-P
Eaglevcl - 2007-08-30, 13:44
:
I to jest powód żeby ludzi więzić?
W zasadzie to ich sprawa czy zmienia forum czy nie.
Wiem, że zostanę tutaj przynajmniej do końca wakacji bo jest z kim pogadać [kim= kimś kto się zna na rzeczy / rzeczy=hero].
Anonymous - 2007-08-30, 17:27
:
Hej Hej, offtop się robi!! dość tego, bo zamknę temat!

A propos - lolu, od samego początku wiedziałeś co to jest i wiedziałeś, że my też o tym wiemy. Może nawet wiedziałeś, że jest to obiektem moich marzeń.....
Ty jesteś taki tępy, czy tylko udajesz? ;-)

A do Piotera Zioma - to nie była żadna konkurencja dla Confluxa i egipskiego miasta! The Forge (bo tak się nazywa to mechaniczne miasto) to prawdziwa historia losów Antagrichu nieudolnie zatajona przez producenta ze względu na oburzenie ludzi, którzy nazywają siebie "fanami" tejże gry. Prace były niemalże ukończone, tylko wielka finałowa misja kampanii nie była skończona. Poza tym wszystko dopięte na ostatni guzik, więc nie mów mi, że to konkurencja dla jakiegoś nowego miasta - to jest JEDYNE z prawdziwych nowych miast. Conflux nic nie wnosi do świata MaM, bo to tylko dowód na to, jak bardzo NWC i 3DO bało się bankructwa i kontrowersji...

Poczytajcie o tym w kwasowej grocie.

Teraz właśnie nadeszła wiekopomna chwila, w której to wielu z was zaszokuję. Raz na zawsze zapomnijcie o tym, że serie Might and Magich, Heroes of Might and Magic oraz wszystkie gry pokrewne nie opowiadają o świecie fantasy, w którym to tak jak w każdym innym żyją spokojnie liczne nie tylko humanoidalne rasy toczące setki wojen.
To jedyna w swoim rodzaju historia o zaawansowanych cywilizacjach, które to wskutek niewyobrażalnej inwazji zostały zniszczone, a w najlepszym wypadku upadły do poziomu barbarzyństwa i zatraciły własną tożsamość...