Akademia Wojny - forum

Hyde park - Alice: Madness Returns

Tilogour - 2011-08-16, 19:05
: Temat postu: Alice: Madness Returns
Grał ktoś już w tę grę? :)
Ja miałem to szczęście, że już grałem i uważam, że to godna następczyni pierwszej alicji.
Niewątpliwie klimat został zachowany, a walki z przeciwnikami są ciekawe (i niestety trudne)
Jednak ten tytuł ma także swoje wady, jak np. minigierki (za którymi niespecjalnie przepadam...)
Niektóre osoby mogą także narzekać na grafikę, która miejscami nie zachwyca (mi to osobiście zbytnio nie przeszkadza). Gra ma także kilka drobnych błędów, ale nie są one istotne.
Edit: Część ludzi narzeka także na etapy platformowe, ponieważ czasami trzeba idealnie wycelować, ale ja nie miałem z tym większych problemów. Znacznie cięższe i bardziej czasochłonne są walki
Edit: Zapamiętam, jak to napisać Tarn
Lowcakur - 2011-08-16, 19:34
:
Jak dla mnie zbyt zrecznosciowa. Gralem u kumpla z pol godzinki, a to co widzialem nie bylo zachwycajace. Walki niezle, lecz cala reszta nie jest az taka dobra.
yarzapp - 2011-08-17, 00:26
:
Malek mi coś opowiadał, że fajna gra, po tym jak soundtrack się pojawił na FLP, chyba nawet ściągnął sobie tę grę i ją przeszedł.
Malekith - 2011-08-17, 01:56
:
Pierwszą część przeszedłem 2x (normal i nightmare), super gra.

Ostatnio ściągnąłem Madness Returns, ale zawiesza mi kiedy się rozglądam dookoła albo pogram z 3 min. Jakieś pomysły?
Tilogour - 2011-08-29, 12:06
:
Udało mi się przejść Alicję na poziomie Normal i pomijając pewną bardzo głupią minigierkę, czyli zmianę gry w cholerne mario (nie mam nic do mario, ale tutaj minigierka tego typu po prostu nie pasuje), to gra naprawdę jest warta polecenia. Przyznaję jednak, że troszkę brakowało mi w niej ...bosów (Jedynie na końcu jest jeden).
BTW: W bestiariuszu widzę nowe potwory, których nie było na normalu. Być może na wyższych poziomach trudności będzie można z nimi walczyć :)
BTW2: Całkowite przejście gry - 95% :) (Zbieranie wspomnieć etc.)
BTW3: Zaczynając grę na kolejnym poziomie macie ze sobą wszystkie bronie, oraz ulepszenia, które kupiliście przechodząc grę na poprzednim poziomie.