Akademia Wojny - forum

Hyde park - Dragon Age: Początek

Paweł - 2011-04-10, 22:02
: Temat postu: Dragon Age: Początek
Widzę, że na forum jest sporo użytkowników, którzy grali w tą grę, więc postanowiłem założyć osobny temat do dyskutowania o Dragonie.

Ja do grupy teraz biorę trzech wojowników i maga leczenia. Uważam, że mag leczenia jest lepszy od Morrigan do takiego zestawu sojuszników.
Obecnie mam:
Wynna
Alstair
Oghren

Jak skończę grę to następnym razem zagram takim zestawieniem:
Wynna (wolałbym Morrigan, ale chcę kogoś do leczenia)
Alstair
Leliana
Daffodil - 2011-04-10, 22:20
:
Jeśli już bierzesz Morrigan do teamu, to bierz mabari, na wypadek, gdyby ktoś ją otoczył. Alistaira nie lubię, w sumie nie wiem czemu. Już od misji pod Ostagarem go nie lubiłem.
Przeważnie biorę:
Wynne - ze względu na to, że jest healerem
Leliana - łotrzyk, czyli otwiera zamki, a poza tym była pierwszą postacią, z którą romansowałem
Mabari/Shale - raczej Shale, a gdy nie ma się tego DLC, Mabari jak najbardziej, na wypadek, gdyby staruszka została otoczona.
Skwer - 2011-04-11, 09:13
:
Mabari ze wzgledu na szybkosc? Wole miec w druzynie i tak ludzi, a psu raczej luku nie zalozymy, a ten czasami jest lepszy od walki w zwarciu.
Ciekawy jestem jak udalo Ci sie wycisnac 1k dmg:) Ja bilem za max 200.
Daffodil - 2011-04-11, 14:59
:
W DLC Witch Hunt jest taki fajny skill o nazwie Heartseeker. W sumie nie wiem, jak on to zrobił, bo na chwilę przełączyłem kamerę na innego członka drużyny. Patrzę, że dostałem osiągnięcie za zadanie ponad 250 dmg z broni. Obracam się w stronę łotrzyka, a tam jak nic 1000 dmg. ;p

Piesek się przydaje, bo może ogłuszyć przeciwników wokół maga i skutecznie ich wyeliminować. Taki mag nie usunie przeciwników dookoła siebie.
Paweł - 2011-04-11, 16:17
:
Skwer napisał/a:
Brał ktoś z Was do Teamu Zarvena?
Ja go zabiłem. Trochę żałuje, bo mogłem go oszczędzić i do grupy dodać. Zawsze byłaby to jakaś odmiana. Ktoś mówił, że on później i tak zdradzi grupę, ale myślę, że może dałoby się jakoś temu zapobiec.

Daffodil napisał/a:
Zabiliście dla niej Flemeth?
Właśnie to zrobiłem. Walka była łatwiejsza niż się spodziewałem. Ogólnie walki z pojedynczymi koksami nie są złe, gorsze są te jak przeciwników jest dużo.
Daffodil - 2011-04-11, 16:30
:
Jak do tej pory zawsze zabijałem Flemeth, i jakoś nie żałowałem. Bóg wie, co by było, gdyby nagle Flemeth odwiedziła Morri z dzieckiem... nie wyobrażam sobie min tych obu kobiet, szczególnie Morrigan, tym bardziej, że w starciu z jej matką nie miałaby szans.

Swoją drogą znalazłem ciekawego newsa...
Skwer - 2011-04-11, 22:00
:
zeby rozbrajac pulapki trzeba miec wtwarzanie pulapek opanowane i otwieranie zamkow? Moga miec to 2 rozne osoby z druzyny?
Lowcakur - 2011-04-11, 22:20
:
Dragon Age jest sredni, niezbyt mi sie podoba.
Daffodil - 2011-04-11, 23:37
:
Rozbrajanie pułapek. Nie trzeba umieć ich wytwarzać, by je rozbroić. To chyba jest nawet w tym samym oknie, co Zielarstwo, Takta, itd. Otwieranie zamków jest w umiejętnościach. 2 osoby z teamu mogą to mieć, pod warunkiem, że masz 2 łotrzyków. Zawsze biorę Lelianę do teamu, bo Zevran mi jakoś nie podchodzi. Może przez te jego burdelowskie pochodzenie i biseksualizm... :-P .
Skwer - 2011-04-12, 06:38
:
Myslalem, ze trzeba miec tez Tworzenie Pulapek - co umozliwia ich wykrycie, bo troche dziwne jest to, ze Lotrzyk bedzie rozbrajal pulapki ktorych nie potrafi zlokalizowac.
Daffodil - 2011-04-12, 16:04
:
Może się mylę, bo dawno łotrzykiem nie grałem. Kupiliście jakieś płatne DLC do DA?
j@kubek - 2011-04-12, 20:14
:
Ee, nie :-D Ciekawe by było pograć w nowe kampanie, a punkty do tanich nie należą, a jeszcze kampanie dużo ich potrzebują. Może dokupię punkty, jak będę miał zastrzyk gotówki...
Daffodil - 2011-04-12, 20:23
:
Ja jak tylko dostałem darmowy kod na punkty, od razu go wpisałem i kupiłem Witch Hunt. Nie żałuję, bo kontynuuje wątek z Morri, moją ulubioną kobietą w obozie ;).
Paweł - 2011-04-14, 16:17
:
Daffodil napisał/a:
Kupiliście jakieś płatne DLC do DA?
Nie mam zamiaru kupować czegoś co mogłoby być bez problemu w podstawce. Teraz wydawcy specjalnie tak kombinują, aby tylko więcej zarobić. Myślę, że niektóre opcje były już gotowe podczas wydawania gry, ale zostały wstrzymane tylko po to, aby później dodatkowo zarabiać.

Chciałem zrobić z Loghain'a Szarego Strażnika, ale jakoś mi się to nie udało. Ostatecznie i tak musiał zginąć.
Daffodil - 2011-04-14, 21:39
:
Oby jak najszybciej skończyła się moda na te płatne DLC. Te wszystkie dodatki mogli dać do gry w sumie, ale kupiłem Witch Hunt tylko ze względu na Morcię :-D .